TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de losse afleveringen van de dramaserie Centraal is station Rotterdam Centraal de verbindende factor. Dit keer is leraar Jos Tax (Bob Schwarze) de hoofdpersoon. Dagelijks doorkruist hij de grote stationshal op weg naar zijn werk, maar op een dag verandert alles. Niet alleen raakt Jos zijn baan kwijt, op weg naar huis wordt hij aangereden.
Als hij wakker wordt, ligt hij in het ziekenhuis en heeft hij geen rechterbeen meer. De arts legt uit dat Jos’ been moest worden geamputeerd om hem te redden, maar Jos moet en zal zijn been terugkrijgen. Hij wil er, om het de laatste eer te bewijzen, een lamp van maken. Alleen Robbie (Ray Fuego), een oud-leerling van Jos, lijkt dit aparte idee enigszins te begrijpen. Hoever gaat Jos om zijn wens te laten uitkomen?
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen