TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het cabaretduo Yentl en De Boer krijgt een eigen serie bij BNNVARA. De twee dames gebruiken voor Yentl en de Boer de Serie het beste materiaal uit hun theatervoorstellingen en speciaal voor het televisieprogramma geschreven gloednieuwe sketches en liedjes.
Yentl Schieman en Christine de Boer starten deze week met de opnames van hun eigen serie. Mede door corona liepen ze al langer met het idee rond om iets voor televisie te doen om zo de uitdaging op te zoeken. “Theater heeft natuurlijk hele eigen wetten om een verhaal te vertellen. Waar het op het podium draait om het creëren van illusies biedt televisie de mogelijkheid onze fantasieën realistisch tot leven te wekken. Dat leek ons een spannende uitdaging”, zegt Christine de Boer.
Yentl Schieman vult aan. “De eerste lockdown, waarbij de theaters op slot gingen, gaf ons de mogelijkheid aan ideeën te werken waar we normaal gesproken helemaal geen tijd voor hebben. Met een lege agenda en een inmiddels rijk archief aan materiaal zijn we vol enthousiasme gaan schrijven.”
BNNVARA zag brood in de ideeën van Yentl en De Boer, die afgelopen jaar voor de tweede keer de Annie M.G. Schmidt-prijs wonnen, en bestelde vier afleveringen van de comedyserie. Onder anderen Theo Maassen, Susan Visser, Freek Bartels en Yannick van de Velde zijn gestrikt voor een gastrol.
Yentl en de Boer de Serie is vanaf 5 september vier zondagen om 22:40 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten