TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het cabaretduo Yentl en De Boer krijgt een eigen serie bij BNNVARA. De twee dames gebruiken voor Yentl en de Boer de Serie het beste materiaal uit hun theatervoorstellingen en speciaal voor het televisieprogramma geschreven gloednieuwe sketches en liedjes.
Yentl Schieman en Christine de Boer starten deze week met de opnames van hun eigen serie. Mede door corona liepen ze al langer met het idee rond om iets voor televisie te doen om zo de uitdaging op te zoeken. “Theater heeft natuurlijk hele eigen wetten om een verhaal te vertellen. Waar het op het podium draait om het creëren van illusies biedt televisie de mogelijkheid onze fantasieën realistisch tot leven te wekken. Dat leek ons een spannende uitdaging”, zegt Christine de Boer.
Yentl Schieman vult aan. “De eerste lockdown, waarbij de theaters op slot gingen, gaf ons de mogelijkheid aan ideeën te werken waar we normaal gesproken helemaal geen tijd voor hebben. Met een lege agenda en een inmiddels rijk archief aan materiaal zijn we vol enthousiasme gaan schrijven.”
BNNVARA zag brood in de ideeën van Yentl en De Boer, die afgelopen jaar voor de tweede keer de Annie M.G. Schmidt-prijs wonnen, en bestelde vier afleveringen van de comedyserie. Onder anderen Theo Maassen, Susan Visser, Freek Bartels en Yannick van de Velde zijn gestrikt voor een gastrol.
Yentl en de Boer de Serie is vanaf 5 september vier zondagen om 22:40 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026