TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland kan goede zaken doen in het medailleklassement, want op de roeibaan komt de dubbeltwee in het water. Stef Broenink en Melvin Twellaar pakten bij de Olympische Spelen in Tokio het zilver. Vorig jaar won het duo de wereldtitel en nu willen ze maar één ding: goud.
Bij de vrouwen is de vier-zonder-stuurvrouw de Nederlandse troef. Bijzonder is de inbreng van Marloes Oldenburg. Nog geen twee jaar geleden brak ze een nekwervel en het was onzeker of ze ooit nog zou kunnen roeien. Tien maanden later liet ze zien dat wel degelijk te kunnen: samen met Hermijntje Drenth, Tinka Offereins en Benthe Boonstra veroverde ze de wereldtitel.
Een gouden olympische medaille zou de kers op de taart zijn, daarvoor moet het viertal afrekenen met de ijzersterke Britse boot.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis