TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Branden blussen en af en toe een verdwaalde kat uit de boom halen: dat is bij veel mensen het beeld van het werk van de brandweer. Dat ze veel meer dan dat doen is te zien in het realityprogramma Als de Brandweer.
Hierin volgen de makers brandweerlieden van zeventien kazernes, verspreid over de regio's Rotterdam-Rijnmond, Flevoland, Haaglanden, Hollands Midden en Utrecht. Omdat de brandweerlieden een klein cameraatje op hun borst dragen komt de kijker dichter bij noodsituaties dan gebruikelijk.
In deze eerste aflevering van het seizoen is te zien dat de brandweer in actie komt bij een grote brand in een parkeergarage van een wooncomplex. Daarnaast assisteren ze bij een groot verkeersongeluk op de snelweg en bevrijden ze een man die onder een tram vastzit.
De allereerste aflevering van Als de Brandweer zie je op vrijdag 30 augustus vanaf 20:30 uur op RTL 5.
Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk
10:02Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'
09:46Terugkijken: hoogtepunten RTL Debat
08:51Maxime Meiland: 'Hierom stoppen we met Chateau Meiland'