TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze derde aflevering van Beter Laat Dan Nooit bevinden de mannen zich nog altijd in Cambodja. In Siem Reap bezoeken ze onder meer het tempelcomplex Angkor Wat, genieten ze van de zonsopgang en mengen ze zich in het bruisende nachtleven.
Net als vorige week begeven Edwin Rutten, Henny Huisman, Ad Visser en Frits Barend zich in deze derde aflevering in Cambodja. Reisleider Estavana Polman doet dit keer een ontboezeming: ze vertelt hoe belangrijk Ome Willem - een personage van Edwin - voor haar geweest is.
Het gezelschap verplaatst zich door Cambodja in een enorme slaapbus. Onderweg stoppen ze onder meer in Siem Reap, waar ze op grote hoogte genieten van de zonsopgang. In die stad bevindt zich ook de Angkor Wat, een enorm tempelcomplex dat op de werelderfgoedlijst staat. Het wordt gezien als het grootste religieuze monument ter wereld. Als de mannen dit allemaal hebben gezien is er ook nog tijd voor wat luchtiger vermaak: ze sluiten de avond dansend af in een populair uitgaansgebied.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen