TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Huub Stapel is alweer toe aan het laatste stukje Maas voordat de rivier uitmondt in de Noordzee.
Het is een mooie finale van Langs de Maas, want op de route ligt nationaal park de Biesbosch. Dat is een zoetwatergetijdengebied: het waterpeil wisselt mee met eb en vloed van de Noordzee, maar het natuurgebied ligt toch ver genoeg van de kust om het water zoet te houden. Het is ook de ideale plek voor veel verschillende broed- en trekvogels. Midden in het gebied woont de boswachter, die Stapel een rondleiding geeft.
De oorsprong van de Maas was in de eerste aflevering nog een flinke afknapper voor de presentator, - “Ik zag een soort mislukte put met groen water erin” - de monding bevalt hem een stuk beter. Een garnalenvisser neemt hem mee de Noordzee op. (HH)
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3