TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie dacht dat het na B&B Vol Liefde wel klaar was met het zoeken naar de liefde heeft het mis. RTL komt namelijk meteen daarna met het nieuwe Samen Uit, Samen Thuis?
Alleenstaande 45-plussers reizen naar een plek die op hun bucketlist staat. Dat doen ze samen met drie dates, die ze voor het avontuur zelf hebben mogen selecteren. In het buitenland moet blijken of er iemand voor de lange termijn tussen zit.
Een van de kandidaten is Mehrnaz. Ze is 56 jaar oud en helemaal klaar om weer verliefd te worden. Ze heeft een goede baan bij een ICT-bedrijf, is dol op Formule 1 en haar levensmotto is: ‘Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan.’ Ze neemt drie mannen mee naar het ijskoude IJsland. Wie van de heren weet haar hart te verwarmen?
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'