TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Jan des Bouvrie overleed vorig jaar aan de gevolgen van kanker. Enkele maanden voor zijn dood gaf de immer optimistische ontwerper een interview aan Jaïr Ferwerda voor zijn programma Hai society. Jan en zijn vrouw Monique hebben het plaatsje Saint-Tropez in Nederlandse societykringen op de kaart gezet als hotspot. Ferwerda wil van Des Bouvrie weten wat de allure van het bescheiden vissersdorpje is en krijgt een rondleiding door zijn stijlvolle villa.
Elders in Saint-Tropez ontmoet de presentator de veelgevraagde Nederlandse kunstenares Caroline Dechamby. Zij verwerkt zichzelf in bekende doeken van artiesten zoals Andy Warhol, Roy Liechtenstein en René Magritte. En Ferwerda leert Saint-Tropez kennen vanaf het water, uiteraard aan boord van een miljoenenjacht.
Partnerbijdrage
Soms merk je pas hoe vanzelfsprekend iets was, als het ineens niet meer zo makkelijk gaat. Zoals traplopen. Gelukkig is er een eenvoudige oplossing om veilig en comfortabel te blijven wonen in je vertrouwde huis.
Gerard Joling zet Vandaag inside op z'n kop: 'Is dat een koortslip?'
07:40Hugo Kennis houdt het niet droog in laatste Eigen huis en tuin: lekker leven
06:47Vanavond op TV: Trigger point, Oh, wat een jaar!, Clifford the Big Red Dog
22:25Ook Omroep MAX haalt programma's van de buis door bezuinigingen
16:45Video: Winnaar Talent Unplugged zingt nieuwe single