TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Patrick Lodiers presenteerde in 2009 de thema-avond Verhalen achter zelfmoord om het taboe rond suïcide te doorbreken. In Leven voor de dood volgt hij een jaar vijf mensen die nadenken over zelfmoord, en spreekt hij anderen die te maken hebben gehad met zelfdoding. In de eerste aflevering introduceert hij onder anderen Simone (34), die hem meeneemt naar de plek waar zij haar eerste poging deed.
“Per dag plegen vijf mensen zelfmoord”, zegt Lodiers. “Elk jaar doen honderdduizend mensen een poging.” Hij praat ook met Thijs, die een marathon gaat lopen om aandacht te vragen voor mensen met suïcidale gevoelens. Zijn beste vriend pleegde zelfmoord. Het zijn geen makkelijke gesprekken die Lodiers voert. “Maar ja, als het over dood gaat, gaat het ook over leven.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?