TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de allereerste landelijke Nederlandse televisie-uitzending op 2 oktober 1951 was nog geen ruimte voor muziek. Zeventig jaar later is er geen zender zonder muziekprogramma of talentenjacht en puilen de archieven uit van memorabele optredens en onvergetelijke videoclips. Aan de vooravond van de zeventigste verjaardag van de Nederlandse televisie blikken prominenten zoals Henny Huisman, Romy Monteiro, Tonny Eyk, Willeke Alberti en Tineke Schouten in Het beste van muziek terug op het belang van muziek op televisie.
Nadat de BN’ers hun mening hebben gegeven en hun favorieten hebben gedeeld is het tijd om de muziek voor zich te laten spreken in 70 jaar tv: de nacht van...muziek. Deze afwisselende compilatie van mijlpalen sluit de dag af op NPO 3.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3