TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretiers Johan Goossens en Stefano Keizers mogen zich mengen bij het steeds groter wordende roast-panel. Vorige week werd namelijk bekend dat Karin Bloemen een van de roast-panelleden is en dat Henry van Loon zich Roast Master van de avond mag noemen. Daar kwamen deze week Rapper Sjaak en zanger Henk Westbroek bij.
Stefano Keizers laat zich op social media op zijn eigen manier uit over zijn deelname aan The roast of Hans Klok: “Waarom Doe Ik Mee Aan De Roast Van Hans Klok?!?!?!?!?!?!??!?!!!!!!!!?????!?! @comedycentralnl Why?????? 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭!!!!!!!”, laat hij op Instagram weten.
Cabaretier Johan Goossens was al eerder panellid bij een Comedy Central roast, namelijk bij die van Ali B. Ook hij reageert lollig op zijn deelname: "Sinds de pandemie zeg ik ja tegen elke klus, hoe kut ook. Een goochelaar roasten? Doen we." The Comedy Central roast of Hans Klok is dinsdag 21 december om 20:30 te zien op Comedy Central.
Johan Goossens is back! Moest ook wel: "Sinds de pandemie zeg ik ja tegen elke klus, hoe kut ook. Een goochelaar roasten? Doen we." #HansklokRoast 21 december om 20:30 uur bij Comedy Central! pic.twitter.com/in0wzv5tz6 — Comedy Central NL (@ComedyCentralNL) December 2, 2021
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval