TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In die acht jaar is er niet heel veel veranderd voor Mike (Will Smith) en Marcus (Martin Lawrence). Ze werken nog steeds bij de politie van Miami en liggen nog steeds geregeld met elkaar overhoop.
Wat in Bad Boys II wel anders is: Mike en Marcus hebben nu geheimen voor elkaar. Mike heeft stiekem een relatie met Marcus' zus Syd (Gabrielle Union). Marcus heeft zonder het aan Mike te vertellen overplaatsing aangevraagd. Hij wil minder werken en meer tijd aan zijn gezin besteden.
Dat laatste gaat voorlopig niet lukken: Marcus en Mike krijgen een nieuwe opdracht. Ze moeten uitzoeken wie verantwoordelijk is voor de grote hoeveelheden xtc die Miami binnenkomen. Zo komen de Bad Boys de gevaarlijke Cubaanse drugsbaron Johnny Tapia (Jordi Mollà) op het spoor.
Gaat het Mike en Marcus lukken Tapia in de kraag te vatten? En wat heeft Syd met de zaak te maken? Je ziet het in Bad Boys II.
Scenarioschrijver Ron Shelton gaf in 2013 in een interview met filmjournalist David Denby toe dat hij Bad Boys helemaal niet gezien had toen hij het script voor Bad Boys II schreef. Bad Boys-fans hadden daar blijkbaar weinig last van: Bay Boys II bracht bijna twee keer zoveel op als het eerste deel.
Al sinds 2008 waren er plannen voor een derde Bad Boys-film. Fans moesten behoorlijk wat geduld hebben: Bad Boys for Life liet uiteindelijk twaalf jaar op zich wachten.
Kruip op deze Valentijnsdag met je geliefde op de bank en geniet vanaf 20:00 uur van de tv-première van Mission: Impossible – Dead Reckoning op Paramount Network.
Dit is wat we kunnen verwachten van het eerbetoon aan Ron Brandsteder op tv
08:28De TV van gisteren: Maarten van Rossem wint de donderdagavond van Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Commando
23:05Bekijk hier de trailer van Mission: Impossible - Dead Reckoning
21:15Xander van der Wulp vertrekt als politiek verslaggever NOS Journaal