TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In dit seizoen van Reizen Waes bezoekt Tom Waes wereldsteden. Misschien ligt Ulaanbaatar niet direct voor de hand. Mongolië is het dunstbevolkte land ter wereld en kenmerkt zich door uitgestrekte steppen. Het wordt omringd door bergen en woestijn. Dat klinkt niet meteen als een plek voor een wereldstad, maar toch is Ulaanbaatar dat wel.
De stad heeft rond de anderhalf miljoen inwoners en blijft groeien. Bijna de helft van de totale bevolking van het land woont er. Nadat Waes in eerdere seizoenen naar plekken ging met weinig toerisme, biedt Ulaanbaatar misschien wel de middenweg tussen zo’n plek en een wereldstad.
Hij zoekt uit wat er aan de hand is met de stad en bekijkt of het traditionele beeld van Mongolië nog overeenkomt met de realiteit van vandaag.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel