TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het tweede seizoen van Waar Doen Ze het Van? laten vier gezinnen zien hoe ze met hun geld omgaan. Miljonair Vasco en zijn vrouw Tamara schrijven maandelijks 130.000 euro bij, een bedrag waar Reza en Sahar alleen maar van kunnen dromen.
Omdat hun wellnesscentrum tijdens de coronacrisis dicht moest, hebben ze nu een schuld van bijna 40.000 euro. "Er zijn veel ondernemers geraakt door de lockdowns, maar het is taboe om over geld te praten. Wij willen laten zien dat je ook in moeilijke tijden positief kan blijven. Geluk zit niet in geld, maar in familie en samenzijn." De anderen delen die mening.
Bijstandsmoeder Nadia is gelukkig met 1660 euro per maand en haar tiny house; Linda en Peter doneren een deel van hun inkomen van 5750 euro aan de kerk.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis