TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit keer zijn het Gijs en Sophie die zo dapper zijn om hun geld af te dragen aan het team van Kopen Zonder Kijken. Ze huren een appartement in Amsterdam. Sophie is net bevallen van hun tweede dochter. Nu komen ze ruimte tekort.
Het stel heeft de zinnen gezet op Haren of Groningen. In Groningen heeft Gijs zijn bedrijf en Sophie gaat er binnenkort aan een nieuwe baan beginnen. Bovendien woont hun familie er. Gijs is al minstens dertig keer op en neer geweest naar hun mogelijk toekomstige woonplaats, maar een huis kopen is nog niet gelukt.
Naast de nodige frustratie is het ook haast een fulltimejob ernaast. Makelaar Alex van Keulen snapt heel goed waarom ze op alle huizen in hun zoekgebied overboden worden. Gaat het stel blij zijn met hun aangekochte woning?
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'