TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Ten minste zeven vrouwen zouden inmiddels hebben melding gedaan van zijn gedrag, zo meldt Mediahuis Nederland, het moederbedrijf van De Telegraaf.
Een uiterst verdrietige situatie, zo vindt De Telegraaf-hoofdredacteur Paul Janssen. "We zijn behoorlijk geschrokken. Er zijn passende maatregelen getroffen om een herhaling te voorkomen en er is nazorg geboden aan de melders."
De 49-jarige misdaadverslaggever heeft naar aanleiding van deze berichten zelf ook een statement gegeven en erkent dat hij grenzen heeft overschreden. "Ik realiseer mij dat ik met mijn handelen grenzen heb overschreden en bied daarvoor mijn excuses aan. Ik zal de komende tijd onder professionele begeleiding aan mezelf werken en hoop na een periode van non-actiefstelling mijn werkzaamheden te kunnen hervatten."
Een woordvoerder van RTL laat nu ook aan het ANP weten dat Mick van Wely, die regelmatig te zien is bij EditieNL, Beau en in het programma Crime Desk, daar voorlopig ook niet te zien is. "Zijn nevenactiviteiten zijn voorlopig stilgelegd."
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help