TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Ten minste zeven vrouwen zouden inmiddels hebben melding gedaan van zijn gedrag, zo meldt Mediahuis Nederland, het moederbedrijf van De Telegraaf.
Een uiterst verdrietige situatie, zo vindt De Telegraaf-hoofdredacteur Paul Janssen. "We zijn behoorlijk geschrokken. Er zijn passende maatregelen getroffen om een herhaling te voorkomen en er is nazorg geboden aan de melders."
De 49-jarige misdaadverslaggever heeft naar aanleiding van deze berichten zelf ook een statement gegeven en erkent dat hij grenzen heeft overschreden. "Ik realiseer mij dat ik met mijn handelen grenzen heb overschreden en bied daarvoor mijn excuses aan. Ik zal de komende tijd onder professionele begeleiding aan mezelf werken en hoop na een periode van non-actiefstelling mijn werkzaamheden te kunnen hervatten."
Een woordvoerder van RTL laat nu ook aan het ANP weten dat Mick van Wely, die regelmatig te zien is bij EditieNL, Beau en in het programma Crime Desk, daar voorlopig ook niet te zien is. "Zijn nevenactiviteiten zijn voorlopig stilgelegd."
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’