background

Alle films op TV

De Vampierzusjes 2

De Vampierzusjes 2

Rating 5.1
Jeugd
NU 06:30 - 08:05
Skyfire

Skyfire

Rating 5.1
Actie
NU 06:30 - 08:05
Behaving Badly

Behaving Badly

Komedie
NU 06:30 - 08:05
War Flowers

War Flowers

Drama
NU 07:00 - 08:35
De vampierzusjes

De vampierzusjes

Rating 6.0
Jeugd
NU 07:00 - 08:35
Hexe Lilli - Die Reise nach Mandolan

Hexe Lilli - Die Reise nach Mandolan

Rating 6.6
Jeugd
NU 07:20 - 08:40
Vader met vier kinderen: Op de top

Vader met vier kinderen: Op de top

Jeugd
STRAKS 08:05 - 09:40
ABCs of Superheroes

ABCs of Superheroes

Fantasy
STRAKS 08:05 - 09:35
Tout s'est bien passé

Tout s'est bien passé

Drama
STRAKS 08:05 - 09:55
Le sac de farine

Le sac de farine

Rating 6.9
Drama
STRAKS 08:35 - 10:05
De Dolle Tweeling 4 - Meer dan Beste Vriendinnen

De Dolle Tweeling 4 - Meer dan Beste Vriendinnen

Familie
STRAKS 08:35 - 10:10
Ugly Dolls

Ugly Dolls

Animatie
STRAKS 09:00 - 10:30
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

Horror
STRAKS 09:35 - 11:10
Jack bestelt een broertje

Jack bestelt een broertje

Rating 6.0
Jeugd
STRAKS 09:40 - 11:10
Lara

Lara

Rating 8.4
Drama
VANOCHTEND 09:55 - 11:30
Von einem, der auszog, das Fürchten zu lernen

Von einem, der auszog, das Fürchten zu lernen

Rating 5.4
Jeugd
VANOCHTEND 10:03 - 11:00
I Met a Girl

I Met a Girl

Drama
VANOCHTEND 10:05 - 11:50
Het vosje en het meisje

Het vosje en het meisje

Rating 6.7
Jeugd
VANOCHTEND 10:10 - 11:45
The Train

The Train

Rating 7.8
Oorlog
VANOCHTEND 10:45 - 12:55
Schneeweißchen & Rosenrot

Schneeweißchen & Rosenrot

Rating 5.7
Romantiek
VANOCHTEND 11:00 - 12:00
De schippers van de Kameleon

De schippers van de Kameleon

Rating 6.3
Jeugd
VANOCHTEND 11:10 - 12:55
Veterans of Foreign Wars

Veterans of Foreign Wars

Actie
VANOCHTEND 11:10 - 12:40
Thelma & Louise

Thelma & Louise

Rating 7.0
Drama
VANOCHTEND 11:30 - 13:35
Labyrinthus

Labyrinthus

Rating 6.2
Jeugd
VANOCHTEND 11:45 - 13:20
The Box

The Box

Rating 4.9
Thriller
VANOCHTEND 11:50 - 13:45
Thomas de Stoomlocomotief: Opgraven & ontdekken

Thomas de Stoomlocomotief: Opgraven & ontdekken

Rating 5.8
Animatie
VANOCHTEND 11:57 - 12:56
Frischer Wind

Frischer Wind

Rating 6.0
Drama
VANMIDDAG 12:00 - 13:30
The Unfamiliar

The Unfamiliar

Horror
VANMIDDAG 12:40 - 14:10
De Schippers Van De Kameleon 2

De Schippers Van De Kameleon 2

Familie
VANMIDDAG 12:55 - 14:45
Razend

Razend

Rating 6.3
Jeugd
VANMIDDAG 13:20 - 14:55
Orla de kikkerslikker

Orla de kikkerslikker

Rating 5.2
Animatie
VANMIDDAG 13:30 - 14:50
Cowboys

Cowboys

Drama
VANMIDDAG 13:35 - 15:00
Knight of Cups

Knight of Cups

Drama
VANMIDDAG 13:45 - 15:40
The Rental

The Rental

Rating 4.9
Thriller
VANMIDDAG 14:10 - 15:35
The Wooden Horse

The Wooden Horse

Rating 6.1
Oorlog
VANMIDDAG 14:15 - 15:55
Radeloos

Radeloos

Rating 6.8
Jeugd
VANMIDDAG 14:45 - 16:50
The Pirates! Band of Misfits

The Pirates! Band of Misfits

Rating 6.7
Animatie
VANMIDDAG 14:55 - 16:20
The Voice of Love

The Voice of Love

Drama
VANMIDDAG 15:00 - 17:05
Monster Trucks

Monster Trucks

Rating 5.4
Actie
VANMIDDAG 15:15 - 17:15
Ev Sinemasi Kusagi

Ev Sinemasi Kusagi "Pirdino Surpriz Yumurta"

Dram
VANMIDDAG 15:30 - 16:50
Zappbios: Superjuffie

Zappbios: Superjuffie

Rating 4.9
Jeugd
VANMIDDAG 15:31 - 16:58
Spree

Spree

Komedie
VANMIDDAG 15:35 - 17:05
2 Days in New York

2 Days in New York

Komedie
VANMIDDAG 15:40 - 17:15
Emma

Emma

Rating 6.7
Komedie
VANMIDDAG 15:55 - 17:50
Otto is een neushoorn

Otto is een neushoorn

Rating 4.9
Animatie
VANMIDDAG 16:00 - 17:30
My Spy

My Spy

Actie
VANMIDDAG 16:00 - 17:40
The Magic of Belle Isle

The Magic of Belle Isle

Rating 6.0
Tragikomedie
VANMIDDAG 16:20 - 18:10
Anna und ihr Untermieter: Aller Anfang ist schwer

Anna und ihr Untermieter: Aller Anfang ist schwer

Rating 6.0
Komedie
VANMIDDAG 16:30 - 18:00
Sabrina

Sabrina

Rating 6.9
Komedie
VANMIDDAG 16:30 - 18:30
How to Find Forever

How to Find Forever

Rating 4.8
Romantiek
VANMIDDAG 16:38 - 18:38
Daddy Cool

Daddy Cool

Comédie dramatique
VANMIDDAG 16:44 - 18:30
Riders of Justice

Riders of Justice

Drama
VANMIDDAG 17:05 - 19:00
Knight and Day

Knight and Day

Rating 7.0
Actiekomedie
VANMIDDAG 17:05 - 18:55
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Rating 7.0
Fantasy
VANMIDDAG 17:15 - 19:55
Blue Jasmine

Blue Jasmine

Rating 8.2
Tragikomedie
VANMIDDAG 17:15 - 18:50
The Emoji Movie

The Emoji Movie

Rating 4.4
Animatie
VANMIDDAG 17:25 - 18:55
Little House: Bless All the Dear Children

Little House: Bless All the Dear Children

Rating 6.2
Familie
VANAVOND 18:01 - 19:37
To Rome with Love

To Rome with Love

Romantiek
VANAVOND 18:10 - 20:00
De gelukkige huisvrouw

De gelukkige huisvrouw

Rating 6.0
Drama
VANAVOND 18:50 - 20:30
Whatever Works

Whatever Works

Rating 6.7
Komedie
VANAVOND 18:55 - 20:30
Café Society

Café Society

Rating 6.7
Romantische komedie
VANAVOND 18:55 - 20:30
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

Rating 6.5
Actiekomedie
VANAVOND 19:00 - 21:00
Split

Split

Rating 6.1
Thriller
VANAVOND 19:59 - 22:22
Mrs Lowry and Son

Mrs Lowry and Son

Drama
VANAVOND 20:00 - 21:30
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

Rating 5.3
Avontuur
VANAVOND 20:00 - 22:32
Along Came Polly

Along Came Polly

Rating 4.5
Romantische komedie
VANAVOND 20:00 - 22:00
Appropriate Behavior

Appropriate Behavior

Romantiek
VANAVOND 20:00 - 21:28
The Pledge

The Pledge

Rating 7.1
Misdaad
VANAVOND 20:15 - 22:15
Ocean's 8

Ocean's 8

Rating 7.0
Misdaadkomedie
VANAVOND 20:15 - 22:30
Carnage

Carnage

Rating 7.5
Tragikomedie
VANAVOND 20:30 - 21:55
Mrs Lowry and Son

Mrs Lowry and Son

Drama
VANAVOND 20:30 - 22:00
La última primavera

La última primavera

Drama
VANAVOND 20:30 - 21:45
Mrs. Doubtfire

Mrs. Doubtfire

Rating 6.8
Komedie
VANAVOND 20:30 - 23:04
Tomiris

Tomiris

Actie
VANAVOND 21:00 - 23:05
Buffet froid

Buffet froid

Rating 6.0
Misdaadkomedie
VANAVOND 21:01 - 22:31
Bizarre

Bizarre

Drama
VANAVOND 21:28 - 23:10
The Bookshop

The Bookshop

Rating 6.9
Drama
VANAVOND 21:30 - 23:20
Schneider vs. Bax

Schneider vs. Bax

Rating 8.0
Misdaadkomedie
VANAVOND 21:45 - 23:20
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

Rating 6.4
Romantische komedie
VANAVOND 21:45 - 23:20
Youth

Youth

Rating 8.5
Drama
VANAVOND 22:00 - 00:00
Telefilm: Good Bad Girl

Telefilm: Good Bad Girl

Rating 6.4
Drama
VANAVOND 22:00 - 23:20
Spy

Spy

Rating 6.7
Actiekomedie
KOMENDE NACHT 22:30 - 01:10
Exodus: Gods and Kings

Exodus: Gods and Kings

Rating 5.0
Avontuur
KOMENDE NACHT 22:32 - 01:33
Taken 2

Taken 2

Rating 4.6
Actie
VANAVOND 22:37 - 00:23
Margot

Margot

Drama
VANAVOND 22:45 - 00:15
Defiance

Defiance

Rating 6.7
Oorlog
KOMENDE NACHT 23:00 - 01:05
HouseSitter

HouseSitter

Rating 5.6
Romantische komedie
KOMENDE NACHT 23:04 - 01:04
Fallen

Fallen

Rating 5.5
Drama
VANAVOND 23:05 - 00:35
7 Minutes

7 Minutes

Drama
VANAVOND 23:10 - 00:27
12 Years a Slave

12 Years a Slave

Historisch
KOMENDE NACHT 23:20 - 01:30
Headhunters

Headhunters

Rating 6.3
Thriller
VANAVOND 23:20 - 00:55
Fanboys

Fanboys

Rating 7.0
Komedie
VANAVOND 23:20 - 00:50
The Godfather

The Godfather

Rating 9.5
Misdaad
KOMENDE NACHT 23:20 - 02:10
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

Rating 8.2
Romantische komedie
KOMENDE NACHT 23:30 - 01:25
Le Fidèle

Le Fidèle

Misdaad
KOMENDE NACHT 00:00 - 02:10
Denial

Denial

Rating 6.4
Drama
KOMENDE NACHT 00:05 - 01:50
Appropriate Behavior

Appropriate Behavior

Romantiek
KOMENDE NACHT 00:27 - 01:54
Bis zum letzten Tropfen

Bis zum letzten Tropfen

Rating 5.0
Drama
KOMENDE NACHT 00:50 - 02:20
Bachelorette

Bachelorette

Rating 5.6
Komedie
KOMENDE NACHT 00:50 - 02:15
Remember

Remember

Drama
KOMENDE NACHT 01:00 - 02:30
The Man with the Iron Heart

The Man with the Iron Heart

Rating 6.4
Oorlog
KOMENDE NACHT 01:05 - 03:00
Gandhi

Gandhi

Rating 8.0
Biografie
KOMENDE NACHT 01:10 - 04:20
Resident Evil: Extinction

Resident Evil: Extinction

Rating 5.0
Sciencefiction
KOMENDE NACHT 01:10 - 02:45
Daughter of the Wolf

Daughter of the Wolf

Actie
KOMENDE NACHT 01:30 - 02:55
Bizarre

Bizarre

Drama
KOMENDE NACHT 01:54 - 03:36
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

Rating 7.5
Tragikomedie
KOMENDE NACHT 02:10 - 03:50
The Switch

The Switch

Rating 4.7
Komedie
KOMENDE NACHT 02:15 - 03:55
Alles Verbrecher - Leiche im Keller

Alles Verbrecher - Leiche im Keller

Rating 5.6
Misdaad
KOMENDE NACHT 02:20 - 03:50
Three Quarters

Three Quarters

Rating 6.5
Drama
KOMENDE NACHT 02:25 - 03:50
The Salesman

The Salesman

Rating 8.5
Drama
KOMENDE NACHT 02:30 - 04:30
Final Destination 2

Final Destination 2

Rating 7.0
Horror
KOMENDE NACHT 02:45 - 04:10
The Vanished

The Vanished

Actie
KOMENDE NACHT 02:55 - 04:50
7 Minutes

7 Minutes

Drama
KOMENDE NACHT 03:36 - 04:53
My Salinger Year

My Salinger Year

Drama
KOMENDE NACHT 03:50 - 05:30
Playlist

Playlist

Komedie
KOMENDE NACHT 03:55 - 05:20
Anna und ihr Untermieter: Aller Anfang ist schwer

Anna und ihr Untermieter: Aller Anfang ist schwer

Rating 5.1
Komedie
KOMENDE NACHT 04:15 - 05:45
Rules of Engagement

Rules of Engagement

Thriller
KOMENDE NACHT 04:25 - 06:30
Dog Eat Dog

Dog Eat Dog

Misdaad
KOMENDE NACHT 04:55 - 06:30