background

Alle series op TV

Resurrection: Ertugrul

Resurrection: Ertugrul

Actieserie
VANDAAG  09:00 - 11:50
La Piovra

La Piovra

Dramaserie
VANDAAG  10:00 - 11:03
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team

Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team

Soap
VANDAAG  10:01 - 10:51
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
VANDAAG  10:12 - 11:09
CSI: Miami

CSI: Miami

Misdaadserie
VANDAAG  10:17 - 10:59
Death in paradise

Death in paradise

Misdaadserie
VANDAAG  10:20 - 11:25
The Simpsons

The Simpsons

Animatieserie
VANDAAG  10:20 - 10:50
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
VANDAAG  10:26 - 10:53
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
VANDAAG  10:26 - 10:53
Modern family

Modern family

Comedyserie
VANDAAG  10:27 - 10:54
Bubble Guppies

Bubble Guppies

Animatieserie
VANDAAG  10:28 - 10:53
Wickie de Viking

Wickie de Viking

Animatieserie
VANDAAG  10:30 - 11:00
Mush-Mush en de zwammetjes

Mush-Mush en de zwammetjes

Animatieserie
VANDAAG  10:39 - 10:50
EastEnders

EastEnders

Soap
VANDAAG  10:40 - 11:00
Grizzy en de Lemmings

Grizzy en de Lemmings

Animatieserie
VANDAAG  10:40 - 11:00
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANDAAG  10:45 - 10:55
Teletubbies

Teletubbies

Animatieserie
VANDAAG  10:45 - 10:55
Arthur & the Minimoys

Arthur & the Minimoys

Animatieserie
STRAKS  10:50 - 11:12
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team

Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team

Soap
STRAKS  10:51 - 11:46
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
STRAKS  10:53 - 11:19
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
STRAKS  10:53 - 11:19
Friends

Friends

Comedyserie
STRAKS  10:54 - 11:15
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
STRAKS  10:55 - 11:15
CSI: Miami

CSI: Miami

Misdaadserie
STRAKS  10:59 - 11:41
EastEnders

EastEnders

Soap
STRAKS  11:00 - 11:25
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
STRAKS  11:00 - 11:05
Sanders Gerse Gasten

Sanders Gerse Gasten

Soap
STRAKS  11:00 - 11:18
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
STRAKS  11:05 - 11:10
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
STRAKS  11:09 - 12:09
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
STRAKS  11:10 - 11:25
Teletubbies

Teletubbies

Animatieserie
STRAKS  11:10 - 11:20
Tok Tok

Tok Tok

Animatieserie
STRAKS  11:10 - 11:15
Helden van de stad

Helden van de stad

Animatieserie
STRAKS  11:12 - 11:30
Polly pocket

Polly pocket

Animatieserie
STRAKS  11:12 - 11:33
Friends

Friends

Comedyserie
STRAKS  11:15 - 11:43
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
STRAKS  11:15 - 11:25
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
STRAKS  11:19 - 11:45
Spyders

Spyders

Animatieserie
STRAKS  11:19 - 11:45
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
STRAKS  11:19 - 11:45
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
STRAKS  11:20 - 11:30
Death in paradise

Death in paradise

Misdaadserie
STRAKS  11:25 - 12:30
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
STRAKS  11:25 - 11:40
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  11:25 - 11:35
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
STRAKS  11:30 - 11:35
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  11:35 - 12:00
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
STRAKS  11:35 - 11:40
Sydney to the Max

Sydney to the Max

Comedyserie
STRAKS  11:38 - 12:00
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  11:40 - 11:45
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
STRAKS  11:40 - 11:50
CSI: Miami

CSI: Miami

Misdaadserie
STRAKS  11:41 - 12:22
The Neighborhood

The Neighborhood

Comedyserie
STRAKS  11:43 - 12:11
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
STRAKS  11:45 - 12:10
Spyders

Spyders

Animatieserie
STRAKS  11:45 - 12:11
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  11:45 - 11:50
Star Wars rebels (shorts)

Star Wars rebels (shorts)

Animatieserie
STRAKS  11:45 - 12:10
Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team

Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team

Soap
STRAKS  11:46 - 12:40
Moka's fantastische avonturen!

Moka's fantastische avonturen!

Animatieserie
STRAKS  11:50 - 12:00
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  11:50 - 11:55
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
STRAKS  11:50 - 11:56
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  11:55 - 12:10
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
STRAKS  11:57 - 12:08
Nachtwacht

Nachtwacht

Jeugdserie
STRAKS  12:00 - 12:25
Nils Holgersson

Nils Holgersson

Animatieserie
STRAKS  12:00 - 12:30
Sydney to the Max

Sydney to the Max

Comedyserie
STRAKS  12:00 - 12:25
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
STRAKS  12:00 - 12:10
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
STRAKS  12:00 - 12:10
Sanders Gerse Gasten

Sanders Gerse Gasten

Soap
STRAKS  12:00 - 12:18
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
STRAKS  12:08 - 12:18
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
STRAKS  12:09 - 13:04
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
STRAKS  12:10 - 12:22
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  12:10 - 12:16
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
STRAKS  12:10 - 12:25
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
STRAKS  12:10 - 12:15
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
STRAKS  12:10 - 12:22
Spyders

Spyders

Animatieserie
STRAKS  12:11 - 12:38
Santiago en de Zee

Santiago en de Zee

Animatieserie
STRAKS  12:11 - 12:35
The Neighborhood

The Neighborhood

Comedyserie
STRAKS  12:11 - 12:38
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
STRAKS  12:15 - 12:20
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  12:16 - 12:21
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
STRAKS  12:18 - 12:29
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  12:21 - 12:25
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
STRAKS  12:22 - 12:37
CSI: New York

CSI: New York

Misdaadserie
STRAKS  12:22 - 13:03
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
STRAKS  12:22 - 12:37
Raven's Home

Raven's Home

Jeugdserie
STRAKS  12:25 - 12:50
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  12:25 - 12:40
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
STRAKS  12:25 - 12:40
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
STRAKS  12:29 - 12:39
Rosemary & Thyme

Rosemary & Thyme

Misdaadserie
STRAKS  12:30 - 13:30
Vrouwtje Theelepel

Vrouwtje Theelepel

Animatieserie
STRAKS  12:30 - 13:00
Tales of the unexpected

Tales of the unexpected

Dramaserie
STRAKS  12:31 - 13:01
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
STRAKS  12:37 - 12:51
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
STRAKS  12:37 - 12:51
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
STRAKS  12:38 - 13:06
Spyders

Spyders

Animatieserie
STRAKS  12:38 - 13:03
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
STRAKS  12:39 - 12:50
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
STRAKS  12:40 - 13:00
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
STRAKS  12:40 - 12:50
Nijntje en vriendjes

Nijntje en vriendjes

Animatieserie
STRAKS  12:45 - 12:50
De Legendariërs

De Legendariërs

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:10
Raven's Home

Raven's Home

Jeugdserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:14
Maan en ik

Maan en ik

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:15
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:00
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:00
Ik, Elvis Riboldi

Ik, Elvis Riboldi

Animatieserie
VANMIDDAG  12:51 - 13:03
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANMIDDAG  12:51 - 13:13
Ik, Elvis Riboldi

Ik, Elvis Riboldi

Animatieserie
VANMIDDAG  12:51 - 13:03
Hold the Sunset

Hold the Sunset

Comedyserie
VANMIDDAG  12:55 - 13:25
Boes

Boes

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:11
Power Players

Power Players

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:10
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:11
Sanders Gerse Gasten

Sanders Gerse Gasten

Soap
VANMIDDAG  13:00 - 13:18
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:10
The flying doctors

The flying doctors

Dramaserie
VANMIDDAG  13:01 - 14:01
Ik, Elvis Riboldi

Ik, Elvis Riboldi

Animatieserie
VANMIDDAG  13:03 - 13:18
Spyders

Spyders

Animatieserie
VANMIDDAG  13:03 - 13:30
CSI: New York

CSI: New York

Misdaadserie
VANMIDDAG  13:03 - 13:43
Ik, Elvis Riboldi

Ik, Elvis Riboldi

Animatieserie
VANMIDDAG  13:03 - 13:18
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
VANMIDDAG  13:04 - 14:03
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
VANMIDDAG  13:06 - 13:34
Moka's fantastische avonturen!

Moka's fantastische avonturen!

Animatieserie
VANMIDDAG  13:10 - 13:20
Power Players

Power Players

Animatieserie
VANMIDDAG  13:10 - 13:25
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  13:10 - 13:15
Boes

Boes

Animatieserie
VANMIDDAG  13:11 - 13:30
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
VANMIDDAG  13:11 - 13:21
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANMIDDAG  13:13 - 13:36
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANMIDDAG  13:14 - 13:38
Noddy, de detective

Noddy, de detective

Animatieserie
VANMIDDAG  13:15 - 13:25
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  13:15 - 13:30
Ik, Elvis Riboldi

Ik, Elvis Riboldi

Animatieserie
VANMIDDAG  13:18 - 13:30
Ik, Elvis Riboldi

Ik, Elvis Riboldi

Animatieserie
VANMIDDAG  13:18 - 13:30
Moka's fantastische avonturen!

Moka's fantastische avonturen!

Animatieserie
VANMIDDAG  13:20 - 13:27
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
VANMIDDAG  13:21 - 13:31
New tricks

New tricks

Politieserie
VANMIDDAG  13:25 - 14:15
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANMIDDAG  13:25 - 13:40
Noddy, de detective

Noddy, de detective

Animatieserie
VANMIDDAG  13:25 - 13:35
Jonathan Creek

Jonathan Creek

Misdaadserie
VANMIDDAG  13:30 - 14:50
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:37
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:57
Spyders

Spyders

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:56
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:57
ThunderCats Brul!

ThunderCats Brul!

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:40
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
VANMIDDAG  13:31 - 13:41
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
VANMIDDAG  13:34 - 14:03
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANMIDDAG  13:36 - 13:55
De zusjes Mol

De zusjes Mol

Animatieserie
VANMIDDAG  13:37 - 13:42
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  13:38 - 13:50
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANMIDDAG  13:40 - 14:00
ThunderCats Brul!

ThunderCats Brul!

Animatieserie
VANMIDDAG  13:40 - 13:55
Chloe's toverkast

Chloe's toverkast

Animatieserie
VANMIDDAG  13:42 - 14:00
CSI: New York

CSI: New York

Misdaadserie
VANMIDDAG  13:43 - 14:25
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
VANMIDDAG  13:45 - 13:55
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  13:50 - 14:02
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:18
ThunderCats Brul!

ThunderCats Brul!

Animatieserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:05
Spyders

Spyders

Animatieserie
VANMIDDAG  13:56 - 14:23
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  13:57 - 14:24
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  13:57 - 14:24
Blue's Clues

Blue's Clues

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:59 - 14:23
Babar

Babar

Animatieserie
VANMIDDAG  14:00 - 14:30
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANMIDDAG  14:00 - 14:10
De mooiste sprookjes van Grimm

De mooiste sprookjes van Grimm

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:00 - 15:00
Sanders Gerse Gasten

Sanders Gerse Gasten

Soap
VANMIDDAG  14:00 - 14:18
PJ Masks

PJ Masks

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:02 - 14:28
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  14:03 - 14:30
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
VANMIDDAG  14:03 - 14:52
ThunderCats Brul!

ThunderCats Brul!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:05 - 14:15
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANMIDDAG  14:10 - 14:30
NCIS: New Orleans

NCIS: New Orleans

Misdaadserie
VANMIDDAG  14:10 - 15:05
Doctor Who

Doctor Who

Sf-serie
VANMIDDAG  14:15 - 15:00
ThunderCats Brul!

ThunderCats Brul!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:15 - 14:20
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANMIDDAG  14:18 - 14:41
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe

The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe

Animatieserie
VANMIDDAG  14:20 - 14:30
Spyders

Spyders

Animatieserie
VANMIDDAG  14:23 - 14:48
De Avonturen van Paddington

De Avonturen van Paddington

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:23 - 14:46
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  14:24 - 14:50
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  14:24 - 14:50
CSI: New York

CSI: New York

Misdaadserie
VANMIDDAG  14:25 - 15:07
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures

Mickey Mouse Mixed-Up Adventures

Animatieserie
VANMIDDAG  14:28 - 14:42
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:55
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:40
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:40
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:40 - 14:55
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANMIDDAG  14:40 - 14:50
Outmatched

Outmatched

Comedyserie
VANMIDDAG  14:41 - 15:02
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures

Mickey Mouse Mixed-Up Adventures

Animatieserie
VANMIDDAG  14:42 - 15:06
Nijntje en vriendjes

Nijntje en vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  14:45 - 14:50
De Avonturen van Paddington

De Avonturen van Paddington

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:46 - 15:07
Spyders

Spyders

Animatieserie
VANMIDDAG  14:48 - 15:13
Midsomer murders

Midsomer murders

Misdaadserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:50
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:18
Lamput

Lamput

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:00
Nijntje en vriendjes

Nijntje en vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 14:55
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:18
Inspector Morse

Inspector Morse

Detectiveserie
VANMIDDAG  14:50 - 16:35
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
VANMIDDAG  14:52 - 15:50
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  14:55 - 15:12
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:55 - 15:00
Teletubbies

Teletubbies

Animatieserie
VANMIDDAG  14:55 - 15:10
Conni

Conni

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:12
Scooby-Doo en Raad de Clou

Scooby-Doo en Raad de Clou

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:30
Sanders Gerse Gasten

Sanders Gerse Gasten

Soap
VANMIDDAG  15:00 - 15:18
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:05
Outmatched

Outmatched

Comedyserie
VANMIDDAG  15:02 - 15:29
NCIS: New Orleans

NCIS: New Orleans

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:05 - 16:00
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:05 - 15:10
Bluey

Bluey

Animatieserie
VANMIDDAG  15:06 - 15:14
De familie Barbapapa

De familie Barbapapa

Animatieserie
VANMIDDAG  15:07 - 15:32
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:07 - 15:46
Teletubbies

Teletubbies

Animatieserie
VANMIDDAG  15:10 - 15:20
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:10 - 15:25
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  15:12 - 15:38
Oscar de balloonist

Oscar de balloonist

Animatieserie
VANMIDDAG  15:12 - 15:30
Spyders

Spyders

Animatieserie
VANMIDDAG  15:13 - 15:38
Bluey

Bluey

Animatieserie
VANMIDDAG  15:14 - 15:23
LEGO friends: Girls on a mission

LEGO friends: Girls on a mission

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:15 - 15:25
Jane the virgin

Jane the virgin

Comedyserie
VANMIDDAG  15:15 - 16:05
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  15:18 - 15:44
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  15:18 - 15:44
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:20 - 15:30
Puppy Dog Pals

Puppy Dog Pals

Animatieserie
VANMIDDAG  15:23 - 15:36
Rox

Rox

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:25 - 15:50
Outmatched

Outmatched

Comedyserie
VANMIDDAG  15:29 - 15:57
Dag Juf Tot Morgen

Dag Juf Tot Morgen

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:30 - 15:44
Scooby-Doo en Raad de Clou

Scooby-Doo en Raad de Clou

Animatieserie
VANMIDDAG  15:30 - 16:00
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:30 - 15:35
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANMIDDAG  15:30 - 15:58
De familie Barbapapa

De familie Barbapapa

Animatieserie
VANMIDDAG  15:32 - 15:56
Morden im Norden

Morden im Norden

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:35 - 16:20
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:35 - 15:45
Puppy Dog Pals

Puppy Dog Pals

Animatieserie
VANMIDDAG  15:36 - 15:51
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  15:38 - 16:03
De Thundermans

De Thundermans

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:38 - 16:05
De Grobbebollen maken lol

De Grobbebollen maken lol

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:39 - 15:42
Jul & Julia

Jul & Julia

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:42 - 15:50
Boes

Boes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:44 - 16:00
Groen in de Grote Stad

Groen in de Grote Stad

Animatieserie
VANMIDDAG  15:44 - 15:55
Groen in de Grote Stad

Groen in de Grote Stad

Animatieserie
VANMIDDAG  15:44 - 15:55
Die Rosenheim-cops

Die Rosenheim-cops

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:45 - 16:30
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:46 - 16:26
Samson & Marie

Samson & Marie

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:50 - 15:55
Midsomer murders

Midsomer murders

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:50 - 16:55
Medisch Centrum West

Medisch Centrum West

Soap
VANMIDDAG  15:50 - 16:55
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  15:50 - 16:00
Piet Piraat Wonderwaterwereld

Piet Piraat Wonderwaterwereld

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:50 - 15:56
Puppy Dog Pals

Puppy Dog Pals

Animatieserie
VANMIDDAG  15:51 - 16:04
Mush-Mush en de zwammetjes

Mush-Mush en de zwammetjes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:55 - 16:10
Ultimate Spider Man

Ultimate Spider Man

Animatieserie
VANMIDDAG  15:55 - 16:21
Ultimate Spider Man

Ultimate Spider Man

Animatieserie
VANMIDDAG  15:55 - 16:21
Piet Piraat Wonderwaterwereld

Piet Piraat Wonderwaterwereld

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:56 - 16:02
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANMIDDAG  15:57 - 16:24
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANMIDDAG  15:58 - 16:26
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:20
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:05
Sanders Gerse Gasten

Sanders Gerse Gasten

Soap
VANMIDDAG  16:00 - 16:18
NCIS: New Orleans

NCIS: New Orleans

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:55
Flin & Flo

Flin & Flo

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:02 - 16:10
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  16:03 - 16:29
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANMIDDAG  16:04 - 16:28
De Thundermans

De Thundermans

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:05 - 16:27
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:05 - 16:10
Jane the virgin

Jane the virgin

Comedyserie
VANMIDDAG  16:05 - 17:00
Tok Tok

Tok Tok

Animatieserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:15
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:20
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:20
Flin & Flo

Flin & Flo

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:19
Nos chers voisins

Nos chers voisins

Série comédie
VANMIDDAG  16:13 - 16:16
Tok Tok

Tok Tok

Animatieserie
VANMIDDAG  16:15 - 16:25
Nos chers voisins

Nos chers voisins

Série comédie
VANMIDDAG  16:16 - 16:20
Transformers: Rescue Bots Academy

Transformers: Rescue Bots Academy

Animatieserie
VANMIDDAG  16:19 - 16:29
Morden im Norden

Morden im Norden

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:20 - 17:10
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:30
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:30
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:25
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

Animatieserie
VANMIDDAG  16:21 - 16:48
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters

Animatieserie
VANMIDDAG  16:21 - 16:48
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANMIDDAG  16:24 - 16:51
Moka's fantastische avonturen!

Moka's fantastische avonturen!

Animatieserie
VANMIDDAG  16:25 - 16:30
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANMIDDAG  16:26 - 16:54
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:26 - 17:07
De Thundermans

De Thundermans

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:27 - 16:53
Winx club

Winx club

Animatieserie
VANMIDDAG  16:28 - 16:52
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  16:29 - 16:55
Brandweerman Sam

Brandweerman Sam

Animatieserie
VANMIDDAG  16:29 - 16:39
Tib & Tumtum

Tib & Tumtum

Animatieserie
VANMIDDAG  16:30 - 16:40
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANMIDDAG  16:30 - 16:45
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:30 - 16:40
Mush-Mush en de zwammetjes

Mush-Mush en de zwammetjes

Animatieserie
VANMIDDAG  16:39 - 16:50
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  16:40 - 16:55
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:40 - 16:45
De Powerpuff Girls

De Powerpuff Girls

Animatieserie
VANMIDDAG  16:45 - 16:55
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:45 - 17:00
Derecho a soñar

Derecho a soñar

Dramaserie
VANMIDDAG  16:45 - 17:25
Star Wars: Het Verzet

Star Wars: Het Verzet

Animatieserie
VANMIDDAG  16:48 - 17:14
Star Wars: Het Verzet

Star Wars: Het Verzet

Animatieserie
VANMIDDAG  16:48 - 17:14
Blinky Bill

Blinky Bill

Animatieserie
VANMIDDAG  16:50 - 17:02
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANMIDDAG  16:51 - 17:18
Groen in de Grote Stad

Groen in de Grote Stad

Animatieserie
VANMIDDAG  16:52 - 17:18
Henry Danger

Henry Danger

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:53 - 17:20
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANMIDDAG  16:54 - 17:23
Kosmoo

Kosmoo

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:55 - 17:20
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  16:55 - 17:12
Midsomer murders

Midsomer murders

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:55 - 18:00
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANMIDDAG  16:55 - 17:19
De Powerpuff Girls

De Powerpuff Girls

Animatieserie
VANMIDDAG  16:55 - 17:10
Mush-Mush en de zwammetjes

Mush-Mush en de zwammetjes

Animatieserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:10
Nijntje en vriendjes

Nijntje en vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:05
Grey's anatomy

Grey's anatomy

Dramaserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:55
Little house on the prairie

Little house on the prairie

Dramaserie
VANMIDDAG  17:01 - 18:03
Blinky Bill

Blinky Bill

Animatieserie
VANMIDDAG  17:02 - 17:13
Maan en ik

Maan en ik

Animatieserie
VANMIDDAG  17:05 - 17:25
Santiago en de Zee

Santiago en de Zee

Animatieserie
VANMIDDAG  17:06 - 17:30
Dr. Quinn, medicine woman

Dr. Quinn, medicine woman

Dramaserie
VANMIDDAG  17:06 - 18:04
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
VANMIDDAG  17:07 - 17:46
Rentnercops

Rentnercops

Misdaadserie
VANMIDDAG  17:10 - 18:00
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
VANMIDDAG  17:10 - 17:20
Mush-Mush en de zwammetjes

Mush-Mush en de zwammetjes

Animatieserie
VANMIDDAG  17:10 - 17:30
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  17:12 - 17:37
Pokémon XY

Pokémon XY

Animatieserie
VANMIDDAG  17:14 - 18:00
Pokémon XY

Pokémon XY

Animatieserie
VANMIDDAG  17:14 - 18:00
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANMIDDAG  17:18 - 17:45
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  17:18 - 17:31
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANMIDDAG  17:19 - 17:44
Lummels

Lummels

Animatieserie
VANMIDDAG  17:19 - 17:29
Henry Danger

Henry Danger

Jeugdserie
VANMIDDAG  17:20 - 17:47
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
VANMIDDAG  17:20 - 17:35
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANMIDDAG  17:23 - 17:52
Noddy, de detective

Noddy, de detective

Animatieserie
VANMIDDAG  17:25 - 17:35
Derecho a soñar

Derecho a soñar

Dramaserie
VANMIDDAG  17:25 - 18:20
Droomklus

Droomklus

Animatieserie
VANMIDDAG  17:29 - 17:45
Moka's fantastische avonturen!

Moka's fantastische avonturen!

Animatieserie
VANMIDDAG  17:30 - 17:35
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  17:30 - 17:35
Tozkoparan Iskender

Tozkoparan Iskender

Avonturenserie
VANMIDDAG  17:30 - 19:00
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  17:31 - 17:46
Wannabe's

Wannabe's

Fantasyserie
VANMIDDAG  17:35 - 17:45
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  17:35 - 17:45
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  17:35 - 17:45
Noddy, de detective

Noddy, de detective

Animatieserie
VANMIDDAG  17:35 - 17:50
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANMIDDAG  17:37 - 18:03
Bamboe Beren

Bamboe Beren

Animatieserie
VANMIDDAG  17:37 - 18:01
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANMIDDAG  17:44 - 18:04
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANMIDDAG  17:45 - 18:05
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  17:45 - 17:55
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  17:45 - 18:00
Rox

Rox

Jeugdserie
VANMIDDAG  17:45 - 18:10
Gravity Falls

Gravity Falls

Animatieserie
VANMIDDAG  17:46 - 18:09
Baantjer

Baantjer

Misdaadserie
VANMIDDAG  17:46 - 18:33
Danger Force

Danger Force

Jeugdserie
VANMIDDAG  17:47 - 18:13
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANMIDDAG  17:52 - 18:13
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  17:55 - 18:10
Grey's anatomy

Grey's anatomy

Dramaserie
VANMIDDAG  17:55 - 18:50
Kulderzipken

Kulderzipken

Jeugdserie
VANAVOND  18:00 - 18:30
Midsomer murders

Midsomer murders

Misdaadserie
VANAVOND  18:00 - 19:00
Kingdom Force

Kingdom Force

Animatieserie
VANAVOND  18:00 - 18:10
The Neighborhood

The Neighborhood

Comedyserie
VANAVOND  18:03 - 18:31
Little house on the prairie

Little house on the prairie

Dramaserie
VANAVOND  18:03 - 19:02
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANAVOND  18:04 - 18:32
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANAVOND  18:05 - 18:32
DuckTales

DuckTales

Animatieserie
VANAVOND  18:09 - 18:33
The Simpsons

The Simpsons

Animatieserie
VANAVOND  18:10 - 18:40
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANAVOND  18:10 - 18:20
Kingdom Force

Kingdom Force

Animatieserie
VANAVOND  18:10 - 18:25
Wickie de Viking

Wickie de Viking

Animatieserie
VANAVOND  18:10 - 18:23
Arthur & the Minimoys

Arthur & the Minimoys

Animatieserie
VANAVOND  18:10 - 18:32
Danger Force

Danger Force

Jeugdserie
VANAVOND  18:13 - 18:40
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANAVOND  18:13 - 18:41
New tricks

New tricks

Politieserie
VANAVOND  18:15 - 19:05
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANAVOND  18:20 - 18:35
Grizzy en de Lemmings

Grizzy en de Lemmings

Animatieserie
VANAVOND  18:25 - 18:35
De Hoppers

De Hoppers

Comedyserie
VANAVOND  18:30 - 18:45
The Neighborhood

The Neighborhood

Comedyserie
VANAVOND  18:31 - 18:59
The bold and the beautiful flashback

The bold and the beautiful flashback

Soap
VANAVOND  18:32 - 19:00
Perfect Harmony

Perfect Harmony

Comedyserie
VANAVOND  18:32 - 19:00
Oggy en de kakkerlakken

Oggy en de kakkerlakken

Animatieserie
VANAVOND  18:32 - 18:40
Het huis van de uil

Het huis van de uil

Animatieserie
VANAVOND  18:33 - 18:56
Baantjer

Baantjer

Misdaadserie
VANAVOND  18:33 - 19:18
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  18:35 - 18:40
Grizzy en de Lemmings

Grizzy en de Lemmings

Animatieserie
VANAVOND  18:35 - 18:40
Professor Balthazar

Professor Balthazar

Animatieserie
VANAVOND  18:36 - 18:45
The Simpsons

The Simpsons

Animatieserie
VANAVOND  18:40 - 19:05
Side Hustle

Side Hustle

Comedyserie
VANAVOND  18:40 - 19:06
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  18:40 - 18:45
Grizzy en de Lemmings

Grizzy en de Lemmings

Animatieserie
VANAVOND  18:40 - 19:00
Het videodagboek van Anne Frank

Het videodagboek van Anne Frank

Dramaserie
VANAVOND  18:40 - 19:00
Oggy en de kakkerlakken

Oggy en de kakkerlakken

Animatieserie
VANAVOND  18:40 - 18:47
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANAVOND  18:41 - 19:08
Dommel

Dommel

Animatieserie
VANAVOND  18:45 - 19:00
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  18:45 - 18:50
De familie Barbapapa

De familie Barbapapa

Animatieserie
VANAVOND  18:45 - 19:09
Zig & Sharko

Zig & Sharko

Animatieserie
VANAVOND  18:47 - 18:55
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  18:50 - 18:55
Jane the virgin

Jane the virgin

Comedyserie
VANAVOND  18:50 - 19:35
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  18:55 - 19:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANAVOND  18:56 - 19:20
Young Sheldon

Young Sheldon

Comedyserie
VANAVOND  18:59 - 19:25
Nachtwacht

Nachtwacht

Jeugdserie
VANAVOND  19:00 - 19:25
Agatha Christie's Marple

Agatha Christie's Marple

Misdaadserie
VANAVOND  19:00 - 21:00
Sinbad de Zeeman

Sinbad de Zeeman

Animatieserie
VANAVOND  19:00 - 19:30
In de Vlaamsche pot

In de Vlaamsche pot

Comedyserie
VANAVOND  19:00 - 19:34
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANAVOND  19:00 - 19:25
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  19:00 - 19:05
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
VANAVOND  19:00 - 19:05
LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World

Animatieserie
VANAVOND  19:02 - 19:23
Call the Midwife

Call the Midwife

Dramaserie
VANAVOND  19:05 - 20:00
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  19:05 - 19:10
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
VANAVOND  19:05 - 19:10
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANAVOND  19:08 - 19:37
Blue's Clues

Blue's Clues

Jeugdserie
VANAVOND  19:09 - 19:31
Looney Tunes

Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  19:10 - 19:25
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
VANAVOND  19:10 - 19:25
Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie

Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie

Soap
VANAVOND  19:15 - 19:45
Baantjer

Baantjer

Misdaadserie
VANAVOND  19:18 - 20:02
Winx club

Winx club

Animatieserie
VANAVOND  19:20 - 19:45
Splat & Seymour

Splat & Seymour

Animatieserie
VANAVOND  19:20 - 19:35
Beyblade burst turbo

Beyblade burst turbo

Animatieserie
VANAVOND  19:23 - 19:44
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
VANAVOND  19:25 - 19:53
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANAVOND  19:25 - 19:51
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANAVOND  19:25 - 19:35
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  19:25 - 19:40
Foofur

Foofur

Animatieserie
VANAVOND  19:30 - 20:00
De Avonturen van Paddington

De Avonturen van Paddington

Jeugdserie
VANAVOND  19:31 - 19:55
In de Vlaamsche pot

In de Vlaamsche pot

Comedyserie
VANAVOND  19:34 - 20:05
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANAVOND  19:35 - 19:55
Splat & Seymour

Splat & Seymour

Animatieserie
VANAVOND  19:35 - 19:45
Jane the virgin

Jane the virgin

Comedyserie
VANAVOND  19:35 - 20:30
Rules of engagement

Rules of engagement

Comedyserie
VANAVOND  19:37 - 20:05
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
VANAVOND  19:40 - 20:00
Blazing Team

Blazing Team

Animatieserie
VANAVOND  19:44 - 20:04
De regels van Floor

De regels van Floor

Jeugdserie
VANAVOND  19:45 - 19:55
Groen in de Grote Stad

Groen in de Grote Stad

Animatieserie
VANAVOND  19:45 - 20:08
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANAVOND  19:51 - 20:17
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
VANAVOND  19:53 - 20:30
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANAVOND  19:55 - 20:05
Tyler Perry's Young Dylan

Tyler Perry's Young Dylan

Actieserie
VANAVOND  19:57 - 20:24
Sanditon

Sanditon

Dramaserie
VANAVOND  20:00 - 20:45
Ocean Girl

Ocean Girl

Jeugdserie
VANAVOND  20:00 - 20:22
Power Players

Power Players

Animatieserie
VANAVOND  20:00 - 20:10
Teletubbies

Teletubbies

Animatieserie
VANAVOND  20:00 - 20:10
F**cking Adelaide

F**cking Adelaide

Komische dramaserie
VANAVOND  20:00 - 20:15
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
VANAVOND  20:00 - 20:51
Press

Press

Dramaserie
VANAVOND  20:00 - 20:55
Teskilat

Teskilat

Dramaserie
VANAVOND  20:00 - 00:15
Law & Order

Law & Order

Misdaadserie
VANAVOND  20:02 - 20:50
On the Buses

On the Buses

Comedyserie
VANAVOND  20:03 - 20:32
Power rangers beast morphers

Power rangers beast morphers

Animatieserie
VANAVOND  20:04 - 20:26
In de Vlaamsche pot

In de Vlaamsche pot

Comedyserie
VANAVOND  20:05 - 20:36
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANAVOND  20:05 - 20:20
The walking dead

The walking dead

Horrorserie
VANAVOND  20:05 - 21:03
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANAVOND  20:08 - 20:32
Power Players

Power Players

Animatieserie
VANAVOND  20:10 - 20:30
Prodigal Son

Prodigal Son

Misdaadserie
VANAVOND  20:10 - 20:59
Marie fängt Feuer - Coming Out

Marie fängt Feuer - Coming Out

Dramaserie
VANAVOND  20:15 - 21:45
Tatort

Tatort

Misdaadserie
VANAVOND  20:15 - 21:45
F**cking Adelaide

F**cking Adelaide

Komische dramaserie
VANAVOND  20:15 - 20:35
Teachers

Teachers

Comedyserie
VANAVOND  20:17 - 20:43
Ocean Girl

Ocean Girl

Jeugdserie
VANAVOND  20:22 - 21:00
De Thundermans

De Thundermans

Jeugdserie
VANAVOND  20:24 - 20:51
Teletubbies

Teletubbies

Animatieserie
VANAVOND  20:25 - 20:35
Thuisfront

Thuisfront

Miniserie
VANAVOND  20:25 - 21:15
Transformers Cyberverse

Transformers Cyberverse

Animatieserie
VANAVOND  20:26 - 20:36
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANAVOND  20:30 - 20:40
Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Sf-serie
VANAVOND  20:30 - 21:29
NCIS

NCIS

Misdaadserie
VANAVOND  20:30 - 21:25
Upstairs Downstairs

Upstairs Downstairs

Comedyserie
VANAVOND  20:32 - 21:31
DuckTales

DuckTales

Animatieserie
VANAVOND  20:32 - 20:57
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANAVOND  20:35 - 20:45
In de Vlaamsche pot

In de Vlaamsche pot

Comedyserie
VANAVOND  20:36 - 21:05
Mijn ridder en ik

Mijn ridder en ik

Animatieserie
VANAVOND  20:36 - 20:47
Mr. Bean: De tekenfilmserie

Mr. Bean: De tekenfilmserie

Animatieserie
VANAVOND  20:40 - 21:00
Flikken Maastricht

Flikken Maastricht

Misdaadserie
VANAVOND  20:40 - 21:25