background

Alle series op TV

Osmanli Tokadi

Osmanli Tokadi

Comedyserie
AFGELOPEN NACHT  06:40 - 09:00
The Bletchley Circle: San Francisco

The Bletchley Circle: San Francisco

Misdaadserie
VANDAAG  08:01 - 09:01
Sturm der Liebe

Sturm der Liebe

Soap
VANDAAG  08:10 - 09:00
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANDAAG  08:30 - 09:00
Gute Zeiten, schlechte Zeiten

Gute Zeiten, schlechte Zeiten

Soap
VANDAAG  08:30 - 09:00
The Fairy Taler

The Fairy Taler

Animatieserie
VANDAAG  08:30 - 08:59
Auf Achse

Auf Achse

Dramaserie
VANDAAG  08:40 - 09:30
How I met your mother

How I met your mother

Comedyserie
VANDAAG  08:40 - 09:10
Groen in de Grote Stad

Groen in de Grote Stad

Animatieserie
VANDAAG  08:40 - 09:00
Groen in de Grote Stad

Groen in de Grote Stad

Animatieserie
VANDAAG  08:40 - 09:00
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANDAAG  08:40 - 09:00
Key & Peele

Key & Peele

Comedyserie
VANDAAG  08:50 - 09:10
Vampirina

Vampirina

Animatieserie
VANDAAG  08:50 - 09:00
Super caribou

Super caribou

Animatieserie
VANDAAG  08:54 - 09:06
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
VANDAAG  08:55 - 09:50
Midsomer murders

Midsomer murders

Misdaadserie
VANDAAG  08:55 - 09:45
Moomin Vallei

Moomin Vallei

Animatieserie
VANDAAG  08:55 - 09:20
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
VANDAAG  08:55 - 09:05
Polly pocket

Polly pocket

Animatieserie
STRAKS  09:00 - 09:25
The bold and the beautiful, the beginning

The bold and the beautiful, the beginning

Soap
STRAKS  09:00 - 09:25
Ruimtekuikens in de ruimte

Ruimtekuikens in de ruimte

Animatieserie
STRAKS  09:00 - 09:22
Ruimtekuikens in de ruimte

Ruimtekuikens in de ruimte

Animatieserie
STRAKS  09:00 - 09:22
Tozkoparan

Tozkoparan

Avonturenserie
STRAKS  09:00 - 10:35
Unter uns

Unter uns

Soap
STRAKS  09:00 - 09:30
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  09:00 - 09:10
De Rocketeer

De Rocketeer

Animatieserie
STRAKS  09:00 - 09:20
Moomin Vallei

Moomin Vallei

Animatieserie
STRAKS  09:05 - 09:25
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
STRAKS  09:05 - 09:15
Ollie

Ollie

Animatieserie
STRAKS  09:06 - 09:10
Mr. Bean

Mr. Bean

Animatieserie
STRAKS  09:06 - 09:16
How I met your mother

How I met your mother

Comedyserie
STRAKS  09:10 - 09:35
Fien & Teun

Fien & Teun

Animatieserie
STRAKS  09:10 - 09:16
Key & Peele

Key & Peele

Comedyserie
STRAKS  09:10 - 09:35
Mega Mindy

Mega Mindy

Jeugdserie
STRAKS  09:10 - 09:35
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
STRAKS  09:10 - 09:20
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
STRAKS  09:15 - 09:25
Oggy en de kakkerlakken

Oggy en de kakkerlakken

Animatieserie
STRAKS  09:20 - 09:28
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
STRAKS  09:20 - 09:40
De Rocketeer

De Rocketeer

Animatieserie
STRAKS  09:20 - 09:45
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
STRAKS  09:20 - 09:25
Ruimtekuikens in de ruimte

Ruimtekuikens in de ruimte

Animatieserie
STRAKS  09:22 - 09:45
Ruimtekuikens in de ruimte

Ruimtekuikens in de ruimte

Animatieserie
STRAKS  09:22 - 09:45
Top Wing

Top Wing

Animatieserie
STRAKS  09:24 - 09:48
Charlie & Lola specials

Charlie & Lola specials

Animatieserie
STRAKS  09:25 - 09:40
Barbie Dreamtopia

Barbie Dreamtopia

Animatieserie
STRAKS  09:25 - 09:35
Charmed

Charmed

Fantasyserie
STRAKS  09:25 - 10:20
StoryZoo

StoryZoo

Animatieserie
STRAKS  09:25 - 09:36
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
STRAKS  09:25 - 09:40
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
STRAKS  09:25 - 09:35
Alles was zählt

Alles was zählt

Soap
STRAKS  09:30 - 10:00
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
STRAKS  09:30 - 09:37
Lego friends: Girls on a mission

Lego friends: Girls on a mission

Animatieserie
STRAKS  09:35 - 09:45
Mike & Molly

Mike & Molly

Comedyserie
STRAKS  09:35 - 10:00
Prinsessia

Prinsessia

Jeugdserie
STRAKS  09:35 - 09:50
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
STRAKS  09:35 - 10:20
Flodder

Flodder

Comedyserie
STRAKS  09:35 - 10:07
De opmerkelijke Meneer King

De opmerkelijke Meneer King

Animatieserie
STRAKS  09:36 - 09:44
De zusjes Mol

De zusjes Mol

Animatieserie
STRAKS  09:37 - 09:43
Butterbean's Café

Butterbean's Café

Animatieserie
STRAKS  09:40 - 10:03
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
STRAKS  09:40 - 09:50
Stella & Sam

Stella & Sam

Jeugdserie
STRAKS  09:40 - 09:50
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
STRAKS  09:40 - 09:50
Ontdek de wereld met Nijntje

Ontdek de wereld met Nijntje

Jeugdserie
STRAKS  09:43 - 10:00
Strawberry shortcake

Strawberry shortcake

Animatieserie
STRAKS  09:45 - 10:00
Furiki Wheels

Furiki Wheels

Animatieserie
STRAKS  09:45 - 10:10
Furiki Wheels

Furiki Wheels

Animatieserie
STRAKS  09:45 - 10:10
Dalziel and Pascoe

Dalziel and Pascoe

Detectiveserie
STRAKS  09:45 - 10:45
Elena van Avalor

Elena van Avalor

Animatieserie
STRAKS  09:45 - 10:05
Rusty rivets

Rusty rivets

Animatieserie
STRAKS  09:48 - 10:14
Crime scene investigation

Crime scene investigation

Misdaadserie
STRAKS  09:50 - 10:40
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
STRAKS  09:50 - 10:05
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
STRAKS  09:50 - 09:55
Prinsessia

Prinsessia

Jeugdserie
STRAKS  09:50 - 10:05
In aller Freundschaft

In aller Freundschaft

Dramaserie
STRAKS  09:55 - 10:45
Super Wings

Super Wings

Animatieserie
STRAKS  09:55 - 10:09
Het a-woord

Het a-woord

Dramaserie
STRAKS  09:55 - 10:40
Maan en ik

Maan en ik

Animatieserie
STRAKS  09:55 - 10:20
Man with a plan

Man with a plan

Comedyserie
STRAKS  10:00 - 10:30
Maan en ik

Maan en ik

Animatieserie
STRAKS  10:00 - 10:20
Littlest pet shop: A world of our own

Littlest pet shop: A world of our own

Animatieserie
STRAKS  10:00 - 10:10
Awkward

Awkward

Jeugdserie
STRAKS  10:00 - 10:27
Conni

Conni

Animatieserie
STRAKS  10:00 - 10:11
Bubble Guppies

Bubble Guppies

Animatieserie
STRAKS  10:03 - 10:25
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
STRAKS  10:05 - 10:15
Elena van Avalor

Elena van Avalor

Animatieserie
STRAKS  10:05 - 10:30
Flodder

Flodder

Comedyserie
STRAKS  10:07 - 10:41
Robocar poli

Robocar poli

Jeugdserie
STRAKS  10:09 - 10:22
Littlest pet shop: A world of our own

Littlest pet shop: A world of our own

Animatieserie
STRAKS  10:10 - 10:20
Furiki Wheels

Furiki Wheels

Animatieserie
STRAKS  10:10 - 10:35
Furiki Wheels

Furiki Wheels

Animatieserie
STRAKS  10:10 - 10:35
Oscar de balloonist

Oscar de balloonist

Animatieserie
STRAKS  10:11 - 10:30
De Avonturen van Paddington

De Avonturen van Paddington

Jeugdserie
STRAKS  10:14 - 10:37
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
STRAKS  10:15 - 10:30
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
STRAKS  10:20 - 10:25
Lummels

Lummels

Animatieserie
STRAKS  10:20 - 10:30
Charmed

Charmed

Fantasyserie
STRAKS  10:20 - 11:10
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
STRAKS  10:20 - 10:40
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
STRAKS  10:20 - 10:25
Chuggington medaille race

Chuggington medaille race

Animatieserie
STRAKS  10:22 - 10:29
Abby Hatcher

Abby Hatcher

Animatieserie
STRAKS  10:25 - 10:50
Simon

Simon

Animatieserie
STRAKS  10:25 - 10:35
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
STRAKS  10:25 - 10:35
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
STRAKS  10:29 - 10:40
Notruf Hafenkante

Notruf Hafenkante

Misdaadserie
STRAKS  10:30 - 11:15
Blinky Bill

Blinky Bill

Animatieserie
STRAKS  10:30 - 10:45
Man with a plan

Man with a plan

Comedyserie
STRAKS  10:30 - 10:55
Appel en Uitje

Appel en Uitje

Animatieserie
STRAKS  10:30 - 10:40
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
STRAKS  10:30 - 10:35
Super 4

Super 4

Animatieserie
STRAKS  10:30 - 10:40
Seabert

Seabert

Animatieserie
STRAKS  10:30 - 11:00
Go Away Unicorn !

Go Away Unicorn !

Animatieserie
STRAKS  10:30 - 10:50
Chillen met de Ronks!

Chillen met de Ronks!

Animatieserie
STRAKS  10:35 - 10:57
Chillen met de Ronks!

Chillen met de Ronks!

Animatieserie
STRAKS  10:35 - 10:57
Ferhunde Hanim Ve Kizlari

Ferhunde Hanim Ve Kizlari

Dramaserie
STRAKS  10:35 - 11:45
Machtige Mike

Machtige Mike

Animatieserie
STRAKS  10:35 - 11:00
Florrie's draakjes

Florrie's draakjes

Animatieserie
STRAKS  10:40 - 10:50
Appel en Uitje

Appel en Uitje

Animatieserie
STRAKS  10:40 - 10:50
Super 4

Super 4

Animatieserie
STRAKS  10:40 - 10:55
Married with children

Married with children

Comedyserie
STRAKS  10:41 - 11:11
Tashi

Tashi

Jeugdserie
STRAKS  10:45 - 10:55
Dalziel and Pascoe

Dalziel and Pascoe

Detectiveserie
STRAKS  10:45 - 11:35
Clangers

Clangers

Animatieserie
STRAKS  10:45 - 10:55
Kid-e-Cats

Kid-e-Cats

Animatieserie
STRAKS  10:47 - 10:53
Sprookjesboom - Zing en dans mee

Sprookjesboom - Zing en dans mee

Animatieserie
STRAKS  10:50 - 10:58
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
STRAKS  10:50 - 11:00
101 Dalmatian Street

101 Dalmatian Street

Animatieserie
STRAKS  10:50 - 11:15
Mijn ridder en ik

Mijn ridder en ik

Animatieserie
STRAKS  10:55 - 11:05
De avonturen van Bibi & Tina

De avonturen van Bibi & Tina

Animatieserie
STRAKS  10:55 - 11:20
Chillen met de Ronks!

Chillen met de Ronks!

Animatieserie
STRAKS  10:57 - 11:21
Chillen met de Ronks!

Chillen met de Ronks!

Animatieserie
STRAKS  10:57 - 11:21
Father Brown

Father Brown

Misdaadserie
VANOCHTEND  11:00 - 11:45
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
VANOCHTEND  11:00 - 11:25
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANOCHTEND  11:00 - 11:15
Hot in Cleveland

Hot in Cleveland

Comedyserie
VANOCHTEND  11:00 - 11:20
Agent Binky: Huisdieren van het Universum

Agent Binky: Huisdieren van het Universum

Animatieserie
VANOCHTEND  11:00 - 11:10
Janet King

Janet King

Dramaserie
VANOCHTEND  11:00 - 12:00
The Fairy Taler

The Fairy Taler

Animatieserie
VANOCHTEND  11:00 - 11:29
TiTaToverfeest

TiTaToverfeest

Jeugdserie
VANOCHTEND  11:03 - 11:18
Butterbean's Café

Butterbean's Café

Animatieserie
VANOCHTEND  11:04 - 11:28
Castle

Castle

Misdaadserie
VANOCHTEND  11:05 - 12:00
Oggy en de kakkerlakken

Oggy en de kakkerlakken

Animatieserie
VANOCHTEND  11:05 - 11:15
Goede tijden, slechte tijden

Goede tijden, slechte tijden

Soap
VANOCHTEND  11:10 - 11:40
Agent Binky: Huisdieren van het Universum

Agent Binky: Huisdieren van het Universum

Animatieserie
VANOCHTEND  11:10 - 11:20
Married with children

Married with children

Comedyserie
VANOCHTEND  11:11 - 11:41
Goede tijden, slechte tijden

Goede tijden, slechte tijden

Soap
VANOCHTEND  11:12 - 11:42
Pingu in de stad

Pingu in de stad

Animatieserie
VANOCHTEND  11:15 - 11:24
Soko Stuttgart

Soko Stuttgart

Misdaadserie
VANOCHTEND  11:15 - 12:00
Oggy en de kakkerlakken

Oggy en de kakkerlakken

Animatieserie
VANOCHTEND  11:15 - 11:20
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANOCHTEND  11:15 - 11:25
Instant mom

Instant mom

Comedyserie
VANOCHTEND  11:15 - 11:40
Beestjes Hotel

Beestjes Hotel

Jeugdserie
VANOCHTEND  11:15 - 11:35
Hello Kitty and friends

Hello Kitty and friends

Animatieserie
VANOCHTEND  11:18 - 11:30
Plus belle la vie

Plus belle la vie

Soap
VANOCHTEND  11:18 - 11:45
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
VANOCHTEND  11:20 - 11:40
Hot in Cleveland

Hot in Cleveland

Comedyserie
VANOCHTEND  11:20 - 11:41
Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

Animatieserie
VANOCHTEND  11:20 - 11:25
Undercover Kat

Undercover Kat

Animatieserie
VANOCHTEND  11:21 - 11:43
Undercover Kat

Undercover Kat

Animatieserie
VANOCHTEND  11:21 - 11:43
Demain nous appartient

Demain nous appartient

Série dramatique
VANOCHTEND  11:23 - 11:55
Last man standing

Last man standing

Comedyserie
VANOCHTEND  11:25 - 11:55
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANOCHTEND  11:25 - 11:35
Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

Animatieserie
VANOCHTEND  11:25 - 11:35
Simon

Simon

Animatieserie
VANOCHTEND  11:25 - 11:30
Rox

Rox

Jeugdserie
VANOCHTEND  11:25 - 11:50
Bubble Guppies

Bubble Guppies

Animatieserie
VANOCHTEND  11:28 - 11:52
Cry Babies

Cry Babies

Animatieserie
VANOCHTEND  11:30 - 11:36
Simon

Simon

Animatieserie
VANOCHTEND  11:30 - 11:35
Unikitty

Unikitty

Animatieserie
VANOCHTEND  11:35 - 11:50
Inui

Inui

Animatieserie
VANOCHTEND  11:35 - 11:40
The coroner

The coroner

Misdaadserie
VANOCHTEND  11:35 - 12:35
Grizzy & the Lemmings

Grizzy & the Lemmings

Animatieserie
VANOCHTEND  11:35 - 12:00
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANOCHTEND  11:35 - 11:40
Sadie Sparks

Sadie Sparks

Animatieserie
VANOCHTEND  11:35 - 11:55
Tumble leaf

Tumble leaf

Animatieserie
VANOCHTEND  11:36 - 11:50
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANOCHTEND  11:40 - 11:50
Mojicons

Mojicons

Animatieserie
VANOCHTEND  11:40 - 11:55
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANOCHTEND  11:40 - 12:10
Instant mom

Instant mom

Comedyserie
VANOCHTEND  11:40 - 12:00
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANOCHTEND  11:40 - 11:50
New girl

New girl

Comedyserie
VANOCHTEND  11:41 - 12:09
The bold and the beautiful

The bold and the beautiful

Soap
VANOCHTEND  11:42 - 12:10
Undercover Kat

Undercover Kat

Animatieserie
VANOCHTEND  11:43 - 12:08
Undercover Kat

Undercover Kat

Animatieserie
VANOCHTEND  11:43 - 12:08
Call the midwife

Call the midwife

Dramaserie
VANOCHTEND  11:45 - 12:40
Elimi Birakma

Elimi Birakma

Dramaserie
VANOCHTEND  11:45 - 14:55
Ocean Patrol

Ocean Patrol

Actieserie
VANOCHTEND  11:50 - 12:15
Ella de olifant

Ella de olifant

Animatieserie
VANOCHTEND  11:50 - 12:02
Be Cool, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!

Animatieserie
VANOCHTEND  11:50 - 12:10
Inui

Inui

Animatieserie
VANOCHTEND  11:50 - 11:55
Zig & Sharko

Zig & Sharko

Animatieserie
VANOCHTEND  11:50 - 12:00
Blue's Clues

Blue's Clues

Animatieserie
VANOCHTEND  11:52 - 12:15
2 Broke girls

2 Broke girls

Comedyserie
VANOCHTEND  11:55 - 12:25
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANOCHTEND  11:55 - 12:20
Les feux de l'amour

Les feux de l'amour

Soap
VANOCHTEND  11:58 - 12:38
Castle

Castle

Misdaadserie
VANMIDDAG  12:00 - 12:55
Key & Peele

Key & Peele

Comedyserie
VANMIDDAG  12:00 - 12:25
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
VANMIDDAG  12:00 - 12:10
Moomin Vallei

Moomin Vallei

Animatieserie
VANMIDDAG  12:00 - 12:25
En daarmee basta

En daarmee basta

Comedyserie
VANMIDDAG  12:00 - 12:15
Bamboe Beren

Bamboe Beren

Animatieserie
VANMIDDAG  12:01 - 12:30
Monchhichis

Monchhichis

Animatieserie
VANMIDDAG  12:02 - 12:14
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:08 - 12:15
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:08 - 12:15
New girl

New girl

Comedyserie
VANMIDDAG  12:09 - 12:37
The bold and the beautiful, the beginning

The bold and the beautiful, the beginning

Soap
VANMIDDAG  12:10 - 12:40
Be Cool, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!

Animatieserie
VANMIDDAG  12:10 - 12:35
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
VANMIDDAG  12:10 - 12:20
Rusty rivets

Rusty rivets

Animatieserie
VANMIDDAG  12:12 - 12:38
Molang

Molang

Animatieserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:20
City Avonturen

City Avonturen

Animatieserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:28
Modern family

Modern family

Comedyserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:40
Noddy, de detective

Noddy, de detective

Animatieserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:30
En daarmee basta

En daarmee basta

Comedyserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:30
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:22
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:15 - 12:22
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
VANMIDDAG  12:20 - 12:40
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
VANMIDDAG  12:20 - 12:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANMIDDAG  12:20 - 12:40
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:22 - 12:29
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:22 - 12:29
In aller Freundschaft

In aller Freundschaft

Dramaserie
VANMIDDAG  12:25 - 13:10
Mom

Mom

Comedyserie
VANMIDDAG  12:25 - 12:50
Key & Peele

Key & Peele

Comedyserie
VANMIDDAG  12:25 - 12:50
Henry Danger

Henry Danger

Jeugdserie
VANMIDDAG  12:28 - 12:55
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:29 - 12:36
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:29 - 12:36
Ben 10

Ben 10

Animatieserie
VANMIDDAG  12:30 - 13:00
Vrouwtje Theelepel

Vrouwtje Theelepel

Animatieserie
VANMIDDAG  12:30 - 13:00
StoryZoo

StoryZoo

Animatieserie
VANMIDDAG  12:35 - 12:50
Zafari

Zafari

Animatieserie
VANMIDDAG  12:35 - 13:00
Be Cool, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!

Animatieserie
VANMIDDAG  12:35 - 12:55
Agatha Raisin

Agatha Raisin

Detectiveserie
VANMIDDAG  12:35 - 13:35
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:36 - 12:43
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:36 - 12:43
Rusty rivets

Rusty rivets

Animatieserie
VANMIDDAG  12:38 - 13:01
Keeping Up Appearances

Keeping Up Appearances

Comedyserie
VANMIDDAG  12:40 - 13:10
Sam Sam

Sam Sam

Comedyserie
VANMIDDAG  12:40 - 13:05
Modern family

Modern family

Comedyserie
VANMIDDAG  12:40 - 13:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANMIDDAG  12:40 - 13:00
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:43 - 12:50
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:43 - 12:50
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
VANMIDDAG  12:45 - 12:50
Vilda

Vilda

Jeugdserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:00
Florrie's draakjes

Florrie's draakjes

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:00
Mom

Mom

Comedyserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:20
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:00
Paf de hond

Paf de hond

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 13:00
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
VANMIDDAG  12:50 - 12:55
Castle

Castle

Misdaadserie
VANMIDDAG  12:55 - 13:50
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  12:55 - 13:05
Maan en ik

Maan en ik

Animatieserie
VANMIDDAG  12:55 - 13:20
K3 roller disco

K3 roller disco

Comedyserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:25
Brandweerman Sam

Brandweerman Sam

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:10
South Park

South Park

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:30
Gravity Falls

Gravity Falls

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:22
Gravity Falls

Gravity Falls

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:22
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:05
Peperbollen

Peperbollen

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:30
Nils Holgersson

Nils Holgersson

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANMIDDAG  13:00 - 13:45
Top Wing

Top Wing

Animatieserie
VANMIDDAG  13:01 - 13:14
Plus belle la vie

Plus belle la vie

Soap
VANMIDDAG  13:02 - 13:30
Sam Sam

Sam Sam

Comedyserie
VANMIDDAG  13:05 - 13:20
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  13:05 - 13:20
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANMIDDAG  13:05 - 13:15
Hold the Sunset

Hold the Sunset

Comedyserie
VANMIDDAG  13:10 - 13:40
In aller Freundschaft

In aller Freundschaft

Dramaserie
VANMIDDAG  13:10 - 14:00
Super Wings

Super Wings

Animatieserie
VANMIDDAG  13:10 - 13:25
Transformers: Rescue Bots Academy

Transformers: Rescue Bots Academy

Animatieserie
VANMIDDAG  13:10 - 13:22
Top Wing

Top Wing

Animatieserie
VANMIDDAG  13:14 - 13:28
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANMIDDAG  13:15 - 13:20
Two and a half men

Two and a half men

Comedyserie
VANMIDDAG  13:20 - 13:45
Everybody loves Raymond

Everybody loves Raymond

Comedyserie
VANMIDDAG  13:20 - 13:30
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  13:20 - 13:30
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
VANMIDDAG  13:20 - 13:40
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANMIDDAG  13:20 - 13:25
Dinotrux

Dinotrux

Animatieserie
VANMIDDAG  13:22 - 13:45
Gravity Falls

Gravity Falls

Animatieserie
VANMIDDAG  13:22 - 13:44
Gravity Falls

Gravity Falls

Animatieserie
VANMIDDAG  13:22 - 13:44
Robocar poli

Robocar poli

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:25 - 13:35
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANMIDDAG  13:25 - 13:40
Top Wing

Top Wing

Animatieserie
VANMIDDAG  13:28 - 13:52
Everybody loves Raymond

Everybody loves Raymond

Comedyserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:40
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:40
South Park

South Park

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:55
Plus belle la vie

Plus belle la vie

Soap
VANMIDDAG  13:30 - 14:00
Liselotte

Liselotte

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:35
Mega Mindy

Mega Mindy

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:55
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  13:30 - 13:37
The adventures of Chuck and friends

The adventures of Chuck and friends

Animatieserie
VANMIDDAG  13:35 - 13:50
Shakespeare and Hathaway: Private investigators

Shakespeare and Hathaway: Private investigators

Komische dramaserie
VANMIDDAG  13:35 - 14:35
De zusjes Mol

De zusjes Mol

Animatieserie
VANMIDDAG  13:37 - 13:42
Charmed

Charmed

Fantasyserie
VANMIDDAG  13:40 - 14:35
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
VANMIDDAG  13:40 - 13:55
Trex

Trex

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:40 - 13:45
Instant mom

Instant mom

Comedyserie
VANMIDDAG  13:40 - 14:00
Meneer Magoo

Meneer Magoo

Animatieserie
VANMIDDAG  13:40 - 14:00
Ontdek de wereld met Nijntje

Ontdek de wereld met Nijntje

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:42 - 14:00
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  13:44 - 13:55
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  13:44 - 13:55
The Sandhamn murders

The Sandhamn murders

Misdaadserie
VANMIDDAG  13:45 - 14:30
Two and a half men

Two and a half men

Comedyserie
VANMIDDAG  13:45 - 14:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

Animatieserie
VANMIDDAG  13:45 - 14:10
Om nom

Om nom

Animatieserie
VANMIDDAG  13:47 - 13:49
Lummels

Lummels

Animatieserie
VANMIDDAG  13:49 - 14:00
Castle

Castle

Misdaadserie
VANMIDDAG  13:50 - 14:40
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:05
American dad!

American dad!

Animatieserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:25
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:07
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:07
Thuis

Thuis

Soap
VANMIDDAG  13:55 - 14:20
Prinsessia

Prinsessia

Jeugdserie
VANMIDDAG  13:55 - 14:10
Enchantimals

Enchantimals

Animatieserie
VANMIDDAG  14:00 - 14:11
Instant mom

Instant mom

Comedyserie
VANMIDDAG  14:00 - 14:25
Mr. Bean

Mr. Bean

Animatieserie
VANMIDDAG  14:00 - 14:10
Bamboe Beren

Bamboe Beren

Animatieserie
VANMIDDAG  14:00 - 14:30
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
VANMIDDAG  14:05 - 14:15
Moomin Vallei

Moomin Vallei

Animatieserie
VANMIDDAG  14:05 - 14:25
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  14:07 - 14:18
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  14:07 - 14:18
Rote Rosen

Rote Rosen

Soap
VANMIDDAG  14:10 - 15:00
De avonturen van Bollo

De avonturen van Bollo

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:10 - 14:15
Mr. Bean

Mr. Bean

Animatieserie
VANMIDDAG  14:10 - 14:20
Prinsessia

Prinsessia

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:10 - 14:25
Phineas and Ferb

Phineas and Ferb

Animatieserie
VANMIDDAG  14:10 - 14:30
Wissper

Wissper

Animatieserie
VANMIDDAG  14:11 - 14:21
Two and a half men

Two and a half men

Comedyserie
VANMIDDAG  14:15 - 14:40
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
VANMIDDAG  14:15 - 14:30
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  14:18 - 14:30
Mini Ninja's

Mini Ninja's

Animatieserie
VANMIDDAG  14:18 - 14:30
Fien & Teun

Fien & Teun

Animatieserie
VANMIDDAG  14:20 - 14:25
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
VANMIDDAG  14:20 - 14:40
Mr. Bean

Mr. Bean

Animatieserie
VANMIDDAG  14:20 - 14:30
Strawberry shortcake

Strawberry shortcake

Animatieserie
VANMIDDAG  14:21 - 14:44
Sprookjesboom - Zing en dans mee

Sprookjesboom - Zing en dans mee

Animatieserie
VANMIDDAG  14:25 - 14:30
American dad!

American dad!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:25 - 14:55
Key & Peele

Key & Peele

Comedyserie
VANMIDDAG  14:25 - 14:50
The Sandhamn murders

The Sandhamn murders

Misdaadserie
VANMIDDAG  14:30 - 15:10
Wat beren leren

Wat beren leren

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:40
Atomic Puppet

Atomic Puppet

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:51
Atomic Puppet

Atomic Puppet

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:51
Mr. Bean

Mr. Bean

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:42
Phineas and Ferb

Phineas and Ferb

Animatieserie
VANMIDDAG  14:30 - 14:50
De Avonturen van Paddington

De Avonturen van Paddington

Jeugdserie
VANMIDDAG  14:35 - 14:56
Charmed

Charmed

Fantasyserie
VANMIDDAG  14:35 - 15:30
Death in paradise

Death in paradise

Misdaadserie
VANMIDDAG  14:35 - 15:45
Flikken Gent

Flikken Gent

Misdaadserie
VANMIDDAG  14:40 - 15:40
The middle

The middle

Comedyserie
VANMIDDAG  14:40 - 15:05
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:40 - 14:50
Lamput

Lamput

Animatieserie
VANMIDDAG  14:42 - 15:00
New girl

New girl

Comedyserie
VANMIDDAG  14:43 - 15:11
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts

Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts

Animatieserie
VANMIDDAG  14:44 - 15:09
Little people

Little people

Animatieserie
VANMIDDAG  14:45 - 14:55
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
VANMIDDAG  14:45 - 14:50
Land Girls

Land Girls

Dramaserie
VANMIDDAG  14:45 - 15:30
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:00
Key & Peele

Key & Peele

Comedyserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:15
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:00
Super 4

Super 4

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:00
Phineas and Ferb

Phineas and Ferb

Animatieserie
VANMIDDAG  14:50 - 15:00
Atomic Puppet

Atomic Puppet

Animatieserie
VANMIDDAG  14:51 - 15:13
Atomic Puppet

Atomic Puppet

Animatieserie
VANMIDDAG  14:51 - 15:13
Family guy

Family guy

Animatieserie
VANMIDDAG  14:55 - 15:20
Kalk Gidelim

Kalk Gidelim

Comedyserie
VANMIDDAG  14:55 - 18:00
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:10
Be Cool, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:20
Super 4

Super 4

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:15
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  15:00 - 15:20
Wickie de Viking

Wickie de Viking

Animatieserie
VANMIDDAG  15:01 - 15:30
The middle

The middle

Comedyserie
VANMIDDAG  15:05 - 15:35
Suske en Wiske junior

Suske en Wiske junior

Animatieserie
VANMIDDAG  15:08 - 15:15
The Sandhamn murders

The Sandhamn murders

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:10 - 16:05
Sturm der Liebe

Sturm der Liebe

Soap
VANMIDDAG  15:10 - 16:00
Ella de olifant

Ella de olifant

Animatieserie
VANMIDDAG  15:10 - 15:20
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:10 - 15:25
Murdoch mysteries

Murdoch mysteries

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:10 - 15:55
New girl

New girl

Comedyserie
VANMIDDAG  15:11 - 15:40
Big Hero 6

Big Hero 6

Animatieserie
VANMIDDAG  15:13 - 15:37
Big Hero 6

Big Hero 6

Animatieserie
VANMIDDAG  15:13 - 15:37
The Brokenwood mysteries

The Brokenwood mysteries

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:13 - 16:51
Blinky Bill

Blinky Bill

Animatieserie
VANMIDDAG  15:15 - 15:27
LEGO friends: Girls on a mission

LEGO friends: Girls on a mission

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:15 - 15:25
Tumble leaf

Tumble leaf

Animatieserie
VANMIDDAG  15:20 - 15:25
Family guy

Family guy

Animatieserie
VANMIDDAG  15:20 - 15:50
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
VANMIDDAG  15:20 - 15:40
Be Cool, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:20 - 16:00
Amphibia

Amphibia

Animatieserie
VANMIDDAG  15:20 - 15:45
Teen Titans Go!

Teen Titans Go!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:25 - 15:30
Simon

Simon

Animatieserie
VANMIDDAG  15:25 - 15:30
Rox

Rox

Jeugdserie
VANMIDDAG  15:25 - 15:50
Arthur & the Minimoys

Arthur & the Minimoys

Animatieserie
VANMIDDAG  15:27 - 15:51
Bubble Guppies

Bubble Guppies

Animatieserie
VANMIDDAG  15:28 - 15:51
Sous le soleil

Sous le soleil

Soap
VANMIDDAG  15:28 - 16:24
Wissper

Wissper

Animatieserie
VANMIDDAG  15:30 - 15:40
Sam Sam

Sam Sam

Comedyserie
VANMIDDAG  15:30 - 16:00
Simon

Simon

Animatieserie
VANMIDDAG  15:30 - 15:35
A Place to Call Home

A Place to Call Home

Dramaserie
VANMIDDAG  15:30 - 16:15
Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak

Animatieserie
VANMIDDAG  15:30 - 16:00
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
VANMIDDAG  15:30 - 15:40
Keeping Up Appearances

Keeping Up Appearances

Comedyserie
VANMIDDAG  15:31 - 16:01
Hier is Pony

Hier is Pony

Animatieserie
VANMIDDAG  15:33 - 15:57
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:35 - 15:40
Big Hero 6

Big Hero 6

Animatieserie
VANMIDDAG  15:37 - 15:59
Big Hero 6

Big Hero 6

Animatieserie
VANMIDDAG  15:37 - 15:59
Flikken Gent

Flikken Gent

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:40 - 16:40
The big bang theory

The big bang theory

Comedyserie
VANMIDDAG  15:40 - 16:05
DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls

Animatieserie
VANMIDDAG  15:40 - 15:55
Kikker & vriendjes

Kikker & vriendjes

Animatieserie
VANMIDDAG  15:40 - 15:50
New tricks

New tricks

Politieserie
VANMIDDAG  15:45 - 16:50
Het huis van de uil

Het huis van de uil

Animatieserie
VANMIDDAG  15:45 - 16:10
How I met your mother

How I met your mother

Comedyserie
VANMIDDAG  15:50 - 16:15
Inui

Inui

Animatieserie
VANMIDDAG  15:50 - 15:55
Butterbean's Café

Butterbean's Café

Animatieserie
VANMIDDAG  15:51 - 16:15
Moka's fantastische avonturen!

Moka's fantastische avonturen!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:51 - 15:59
Father Brown

Father Brown

Misdaadserie
VANMIDDAG  15:55 - 16:40
Be Cool, Scooby-Doo!

Be Cool, Scooby-Doo!

Animatieserie
VANMIDDAG  15:55 - 16:20
Instant mom

Instant mom

Comedyserie
VANMIDDAG  15:55 - 16:20
Il paradiso delle signore

Il paradiso delle signore

Serie drammatica
VANMIDDAG  15:55 - 16:45
Mojicons

Mojicons

Animatieserie
VANMIDDAG  15:59 - 16:12
Pokémon XY

Pokémon XY

Animatieserie
VANMIDDAG  15:59 - 16:24
Pokémon XY

Pokémon XY

Animatieserie
VANMIDDAG  15:59 - 16:24
Jul & Julia

Jul & Julia

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:10
Sam Sam

Sam Sam

Comedyserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:35
Hot in Cleveland

Hot in Cleveland

Comedyserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:20
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:10
Kleine lustige Krabbler

Kleine lustige Krabbler

Animatieserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:10
Sinbad de Zeeman

Sinbad de Zeeman

Animatieserie
VANMIDDAG  16:00 - 16:29
The flying doctors

The flying doctors

Dramaserie
VANMIDDAG  16:01 - 17:00
Un si grand soleil

Un si grand soleil

Dramaserie
VANMIDDAG  16:01 - 16:23
The big bang theory

The big bang theory

Comedyserie
VANMIDDAG  16:05 - 16:30
Moomin Vallei

Moomin Vallei

Animatieserie
VANMIDDAG  16:05 - 16:25
Oppassen!!!

Oppassen!!!

Comedyserie
VANMIDDAG  16:05 - 16:30
Die Rosenheim-Cops

Die Rosenheim-Cops

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:10 - 17:00
Piet Piraat

Piet Piraat

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:15
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:20
Lassie

Lassie

Animatieserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:35
DuckTales

DuckTales

Animatieserie
VANMIDDAG  16:10 - 16:30
De Casagrandes

De Casagrandes

Animatieserie
VANMIDDAG  16:11 - 16:37
Lego friends: Girls on a mission

Lego friends: Girls on a mission

Animatieserie
VANMIDDAG  16:12 - 16:22
Piet Piraat

Piet Piraat

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:15 - 16:20
How I met your mother

How I met your mother

Comedyserie
VANMIDDAG  16:15 - 16:45
Appel en Uitje

Appel en Uitje

Animatieserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:30
Instant mom

Instant mom

Comedyserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:45
Het Sloopteam

Het Sloopteam

Soap
VANMIDDAG  16:20 - 16:40
Hot in Cleveland

Hot in Cleveland

Comedyserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:41
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:20 - 16:30
Barbie Dreamtopia

Barbie Dreamtopia

Animatieserie
VANMIDDAG  16:22 - 16:35
Pokémon XY

Pokémon XY

Animatieserie
VANMIDDAG  16:24 - 16:46
Pokémon XY

Pokémon XY

Animatieserie
VANMIDDAG  16:24 - 16:46
Dommel

Dommel

Animatieserie
VANMIDDAG  16:29 - 16:41
The big bang theory

The big bang theory

Comedyserie
VANMIDDAG  16:30 - 17:00
Appel en Uitje

Appel en Uitje

Animatieserie
VANMIDDAG  16:30 - 16:45
The Tom & Jerry Show

The Tom & Jerry Show

Animatieserie
VANMIDDAG  16:30 - 17:00
Ducktales

Ducktales

Animatieserie
VANMIDDAG  16:30 - 16:50
Pipo de Clown

Pipo de Clown

Animatieserie
VANMIDDAG  16:35 - 16:50
Everybody loves Raymond

Everybody loves Raymond

Comedyserie
VANMIDDAG  16:35 - 17:05
Mia and me

Mia and me

Jeugdserie
VANMIDDAG  16:35 - 16:59
Jean-michel Super Kariboe

Jean-michel Super Kariboe

Animatieserie
VANMIDDAG  16:35 - 16:45
Call the midwife

Call the midwife

Dramaserie
VANMIDDAG  16:40 - 17:30
Flikken Gent

Flikken Gent

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:40 - 17:40
Dibo de wensdraak

Dibo de wensdraak

Animatieserie
VANMIDDAG  16:41 - 17:00
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  16:45 - 16:55
Friends

Friends

Comedyserie
VANMIDDAG  16:45 - 17:05
Servir y proteger

Servir y proteger

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:45 - 17:40
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
VANMIDDAG  16:45 - 16:50
Neighbours

Neighbours

Soap
VANMIDDAG  16:45 - 17:05
Zig & Sharko

Zig & Sharko

Animatieserie
VANMIDDAG  16:45 - 16:55
Mech-X4

Mech-X4

Animatieserie
VANMIDDAG  16:46 - 17:11
Mech-X4

Mech-X4

Animatieserie
VANMIDDAG  16:46 - 17:11
Brandweerman Sam

Brandweerman Sam

Animatieserie
VANMIDDAG  16:50 - 17:00
Father Brown

Father Brown

Misdaadserie
VANMIDDAG  16:50 - 17:50
Nijntjes avonturen, groot en klein

Nijntjes avonturen, groot en klein

Animatieserie
VANMIDDAG  16:50 - 17:00
De legende van de drie caballeros

De legende van de drie caballeros

Animatieserie
VANMIDDAG  16:50 - 17:15
De wonderlijke wereld van Gumball

De wonderlijke wereld van Gumball

Animatieserie
VANMIDDAG  16:55 - 17:05
Polly pocket

Polly pocket

Animatieserie
VANMIDDAG  16:59 - 17:00
Transformers: Rescue Bots Academy

Transformers: Rescue Bots Academy

Animatieserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:10
Baby Looney Tunes

Baby Looney Tunes

Animatieserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:10
Maan en ik

Maan en ik

Animatieserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:20
Bassie & Adriaan - Het geheim van de sleutel

Bassie & Adriaan - Het geheim van de sleutel

Jeugdserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:30
Polly pocket

Polly pocket

Animatieserie
VANMIDDAG  17:00 - 17:03